• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kredyt na zakup mieszkania - jaki?
Witam
Czy lepszym kredytem na zakup mieszkania będzie kredyt mieszkaniowy czy może hipoteczny?
Ktoś ma doświadczenie w tej "branży"?
Odpowiedz

proponuję kredyt w BGŻ. Przyjazna dla klienta firm, doskonałe warunki i niskie odsetki....jeszcze zero prowizjiSmile POLECAM
Odpowiedz
Jaki mają teraz odsetki?
Odpowiedz
Kredyt hipoteczny i mieszkaniowy to pojęcia tożsame.
Odpowiedz
Wszystko to co napisałeś sprowadza się do tego samego - czyli do pożyczenia pieniędzy na procent. Jak już musimy to robić, to róbmy to w ramach programu Mieszkanie dla młodych. Czytając na tej witrynie - dopłata jest całkiem spora. Podjęcie ewentualnej decyzji zakupowej jest więc odrobinę łatwiejsze.
Odpowiedz
Moim zdaniem warto jest sobie wyliczyć swoją zdolność kredytową tak aby zobaczyć na jaki kredyt nas stać. I wybierać raczej mniejszą sumę tak aby nie mieć potem problemu ze spłaceniem mieszkania. Tu znajduje się dobry kalkulator kredytowy, który powinien Ci w tym pomóc. Pozdrawiam.
Odpowiedz
ja uwazam ze najlepszym wyjsciem jest udanie sie do doradcy kredytowego, on najlepiej pomoze, wyjasni, bo sie na tym zna. ja korzystalam z uslug pana Pająka z Nowodworski Estates, swietny specjalista, bardzo mi pomogl w wybirze kredytu
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika p_giepe
WątkiDataOdpowiedzi
Jak zbudować dobrą reputację sklepu internetowego?18.09.2013, 12:466