• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kredyt na Wakacje....dobry pomysł?
Każdy z nas z niecierpliwością czeka na wakacje, które dają nam możliwość oderwania się od męczącej codzienności. Chcemy spędzić ten czas z naszymi bliskimi ? rodziną lub przyjaciółmi, odpocząć od pracy, zgiełku miasta, nie myśleć o szarej rzeczywistości, odstresować się. Marzymy o podróżach do ciekawych miejsc w Polsce i za granicą, chcemy zwiedzać.

Ale czy jest sens zadłużać się tylko po to aby wyjechać na wakacje?
Co o tym myślicie?

Pozdrawiam.
Odpowiedz

Kredyt na wakacje, na rower, na samochód, na dom, na pralkę, działkę a potem dziwne, że wpada się w długi i spiralę kredytową bez wyjścia...
Odpowiedz
Ale z drugiej strony jak pojawia się okazja żeby gdzieś wyjechać to można skorzystać. Lepsze to niż spędzać wakacje w domu..
Odpowiedz
Ja bym się na to nie zdecydował. Lepiej jest zaoszczędzić i wtedy pojechać.
Odpowiedz
Ja tak zrobiłam: w tamtym roku wzięłam 1000 zł na wakacje i już spłaciłam (ratami z wypłat) - wtedy zabrakło oszczędności, a chciałam gdzieś konieczne i wyjechać i się rozerwać. Nie widzę nic złego w chwilówkach, o ile się nie przesadza oczywiście.
Odpowiedz
Kredyt w banku na wakacje - odradzam.
Lepszą formą jest pożyczka chwilówka. Mniej formalności, wszystko jasno wytłumaczone.
Odpowiedz
Dokładnie, po co na wakacje brać kredyty? Pojedziesz na wakacje za kredyt i będziesz cały czas myśleć jak tu teraz spłacić ten kredyt.
Pożyczki to lepsze rozwiązanie.
Odpowiedz
Ja na wakacje to brałem pożyczkę, nigdy kredytu nie brałem i nie zamierzam, bo jest to nieopłacalne dla mnie.
A pożyczkę wezmę, raz dwa spłacę i po sprawie.
Odpowiedz
Mi wydaje się że wtym momencie w ogóle nie ma nijakigo problemu z pożyczkami. Teraz jest dużo różnych ofert, i każdy zmoże czegoś odnależć, ale oczywiście że trzeba decydować z glową na chwilówkę)
Jeszcze dowiedziałem się za refinansowanie - bardzoładna rzecz dla tych kto nie zmógł zapłacić w terminie.
Odpowiedz
Że co refinansowanie? Bo nie rozumiem Twojej wypowiedzi.
Odpowiedz
@Wojtas Twoje wypowiedzi w każdym temacie są tak niemerytoryczne, że zgłosiłem je jako spam.
Odpowiedz
Niby nie powinno się brać kredytów niepotrzebnie, jednak w sytuacji kiedy trafi sie jakiś fajny opłacalny last to nie jest to wcale takie głupie..... O wiele lepiej jest wziąc właśnie taką ofertę niż placić 3 razy więcej wykupując sobie wczasy z wyprzedzeniem......

Jeśli jednak bierzecie pod uwagę kredyty w firmach prywatnych to dopytajcie się na forum o chwilówkach. Tak aby być na 100% pewnym czy jest to dobra opcja
ocenbank.pl - opinie o bankach
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika Marekkd5
WątkiDataOdpowiedzi

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom