• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kredyt na start dla nowej firmy
A może Wy mi coś polecicie, jakiś kredyt na start dla nowo utworzonej firmy? Czy jeżeli firma jeszcze na siebie nie zarabia to bez problemu otrzymamy kredyt?
Odpowiedz

Zastanawiam się poważnie nad kredytem na spółkę w którą zamierzam wejść. Znalazłem w sieci http://kancelaria-effekti.pl/gotowe_spolki.php i zastanawiam się czy banki dają kredyty na spółki, macie może jakieś informacje na ten temat? Może ktoś z was korzystał z takiego kredytu?
Odpowiedz
ja brałem kredyt na start w Idea Banku. Mają świetną ofertę bo można uzyskać nawet 350 tys. i do 10 lat kredytowania, także spokojnie można spłacać. A też pomagają załatwić wszystkie formalności przy wnioskowaniu jako nowa firma. Tutaj możecie sobie więcej poczytać: ideabank.pl/kredyt-na-start-plus-rok-bez-zus
Odpowiedz
Dopiero chyba po pół roku funkcjonowania firmy, banki dają taką możliwość.
Odpowiedz
no właśnie nie, ten w Idea możesz wziąć bez wzgledu na staż firmy, czyli nawet w pierwszym dniu jej funkcjonowania.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika cats
WątkiDataOdpowiedzi
Oprocentowanie kredytu studenckiego15.08.2013, 10:420

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom