• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kredyt gotówkowy - w którym banku najniższy?
(01.06.2018, 10:27)kolomaciej napisał(a):  Ja już dawno skończyłem z braniem pożyczek w bankach... Mają takie oprocentowania, że to się w głowie nie mieści. Jeśli potrzebuję dodatkowej kasy to biorę kredyt internetowy pozabankowy. Mają dogodne warunki, nawet dla osób z niskimi dochodami. No i wszystko jest na jasnych i przejrzystych warunkach

Ja mam natomiast kompletnie przeciwną opinię niż mój poprzednik. Staram się unikać instytucji takiego rodzaju – co prawda ja osobiście się jeszcze nigdy na nich nie przejechałem (bo z nich nie korzystam), ale mam paru znajomych, którzy mieli potem problemy po zaciągnięciu takiego kredytu. Jeżeli ja potrzebuję dodatkowej gotówki, to wolę się z tym zwrócić do zaufanego banku, jak Santander Consumer. Na przykład tutaj: https://www.santanderconsumer.pl/kredyty-gotowkowe/ mają świetną ofertę, polecam sobie sprawdzić Smile.
Odpowiedz

Jeśli chodzi o kredyty gotówkowe i hipoteczne, to najlepiej sobie to wszystko porównać w jakiejś porównywarce.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika cats
WątkiDataOdpowiedzi
Oprocentowanie kredytu studenckiego15.08.2013, 10:420

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom