• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kredyt gotówkowy - w którym banku najniższy?
Witam
Proszę mi odpowiedzieć na pytanie, w którym obecnie polskim banku jest najtańszy kredyt gotówkowy? Tzn. zależy mi na tym aby spłacać go jak najmniej.
Pozdrawiam
Odpowiedz

Warto rozejrzeć się w internecie
W poszukiwaniu najlepszego sposobu sfinansowania większych wydatków nieocenioną pomocą służyć może internet. Nie ruszając się sprzed komputera, możemy porównać dostępne na rynku kredyty, a nawet złożyć wniosek. Niektóre banki potrafią udzielić pożyczki w serwisie bankowości internetowej nawet w kilkanaście minut. Zanim jednak zdecydujemy się na którąkolwiek z kredytowych opcji, warto dokładnie wiedzieć, ile potrzebujemy i kiedy będziemy mogli spłacić zobowiązanie. Od tego kroku powinniśmy zawsze zaczynać poszukiwania finansowego wspomagania.
Podstawę wyboru jednej z konkurencyjnych ofert powinna stanowić symulacja wysokości rat wraz z sumą wszystkich kosztów kredytu. Warto wnikliwie zbadać nie tylko oprocentowanie, ale również kwestię wysokości opłat, prowizji oraz ubezpieczeń. Wiele banków stosuje zindywidualizowane podejście, ustalając wysokość odsetek oraz dodatkowych opłat ? wówczas musimy być gotowi na udzielenie odpowiedzi na szereg pytań potrzebnych, by ocenić naszą zdolność kredytową.
Odpowiedz
Nie da się niestety jednoznacznie wskazać, który kredyt gotówkowy jest najlepszy, ponieważ zależy to od wielu czynników, w tym tego, jak dokładnie wyglądają oczekiwania kredytobiorcy. Niektórzy wolą spłacać pożyczkę dłużej, ale w mniejszych ratach, a inni odwrotnie. I dla tych dwóch osób najlepsze będą zupełnie inne oferty różnych banków, a tego typu niuansów jest dużo więcej. W sieci jest sporo informacji na ten temat, więc polecam np. portal finansowy Fine Investments na którym teksty są pisane przystępnym językiem.
Odpowiedz
Przede wszystkim to zależy od tego, na jaką kwotę będziesz brał kredyt oraz Twoja zdolność do jego spłaty.
Odpowiedz
W tej chwili bardzo popularny jest kredyt 50/60 w Skoku Jaworzno, warunki zarówno kredytowania jak i spłaty są dobre. Wszystkich szczegółów już nie pamiętam bo ostatecznie nie musiałem brać, ale tam było do 50 tys i spłata do 60 miesięcy. Ewentualnie szczegóły bezpośrednio na stronie skokjaw.pl prowizji też nie ma o ile pamiętam.
Odpowiedz
To zależy od Twojej zdolności, wysokości kredytu czy celu. Do 10.000 mogę polecić z własnego doświadczenia sygma - o ile to kredyt konsumpcyjny. A jeżeli większy lub inny cel to skorzystaj z porównywarek.
Odpowiedz
Wszystkie oferty w jednym miejscu zobacz tu (Regulamin) i samemu porównaj co najlepsze. O jaką kwotę ci chodzi, od tego zaczynamy?
Odpowiedz
Żeby porównać oferty można pochodzić po bankach ale według mnie to szkoda czasu i lepiej udać się do pośrednika kredytowego gdzie on zrobi to za nas. Takich firm działa trochę w naszym kraju ale warto brać pod uwagę te bardziej znane. Ja jak brałem gotówkowy przed świętami to brałem z pomocą Idea Expert.
Odpowiedz
ING ma ciekawą ofertę jeśli chodzi o kredyty gotówkowe.
Odpowiedz
Teraz najtańszy jest BNP Paribas
Odpowiedz
? ja powiem ze najbardziej lubie pożyczki. Juz od dawna, kiedz nie starcza nam pieniędzy w rodzine biore pożyczke w firmie "Szybka Gotówka" . Za 20 minut przychodzi kasa i wszystko jest ok! całkowicie polecam!!
Odpowiedz
Cześć podepnę się pod temat. Przychodzę do was z pytaniem właśnie o to gdzie najsensowniej by się opłacało wziąć kredyt na nowy sprzęt do pracy i zastanawiam się gdzie mogłoby mi to wyjść w miarę najsensowniej w dzisiejszych czasach? I nie mówię tu o kwotach 1-2k bo to śmieszne pieniądze... bardziej coś koło 15-20 +
Odpowiedz
Według mojej opinii najlepszą w tym momencie ofertę ma Alior Bank proszę sobie samemu porównać poprzez nasz kalkulator http://banki.finansefakty.pl/kredytygoto...nie-ofert/ lub złożyć zapytanie w naszym centrum finansowym, doradca przeanalizuje wszystko bardzo dokładnie i dobierze najlepszą ofertę dopasowaną do Pana możliwości.
Odpowiedz
(18.02.2016, 11:33)Moderator napisał(a):  Według mojej opinii najlepszą w tym momencie ofertę ma Alior Bank  proszę sobie samemu porównać poprzez nasz kalkulator http://banki.finansefakty.pl/kredytygoto...nie-ofert/  lub złożyć zapytanie w naszym centrum finansowym, doradca przeanalizuje   wszystko bardzo dokładnie i dobierze najlepszą ofertę dopasowaną do Pana możliwości.

No własnie ja już sobie sprawdzałem to w rankomacie akurat. Też pokrewna porównywarka i rzeczywiście daje to całkiem niezłe porównanie teoretyczne ale zastanawiałem się własnie jak bardzo aktualne dane są w nich zawarte?
Odpowiedz
Są w miarę aktualne jeśli o to pytasz. Oczywiście masz tam kwoty ogólnikowe podane ponieważ ostateczne wyliczenie jest zawsze indywidualne ale informacje są rzeczywiście całkiem trafne.
Odpowiedz
A nie trzeba im tam płacić dodatkowo jak się zaznaczy kontakt z agentem? Bo szczerze mówiąc średnio chce mi się rzeźbić i jeździć po bankach żeby mi robili wyliczenia a tam widziałem taką opcję żeby sami się ze mną skontaktowali.
Odpowiedz
Sam pomyśl. Taki agent jak podpisuje z tobą umowę i zaczynasz spłacać zaciągniętą pożyczkę to on za to że to z tobą ogarnął dostaje prowizję. Pośrednio zawsze płacisz czy to za ubezpieczenie czy kupno telefonu w abonamencie czy zaciągnięcie kredytu. Zawsze część twoich pieniędzy które oddajesz w ramach danego produktu służy do opłacenia kogoś innego. Nie masz dodatkowej opłaty bo w zasadzie jest ona wliczona zawsze w cenę usługi.
Odpowiedz
heh... w sumie masz rację. No dobra to pobawię się jeszcze trochę tym rankomatem i zobaczymy co mi z tego wyjdzie Tongue Anyway thx 4 advice Smile
Odpowiedz
(29.02.2016, 09:45)Erik napisał(a):  A nie trzeba im tam płacić dodatkowo jak się zaznaczy kontakt z agentem?
Nie musisz nic dodatkowo płacić. To jest darmowe fachowe doradztwo bankowe, jeśli zdecydujesz się wziąć kredyty przez nasz pasaż finansowy otrzymujesz dopasowany kredyt do Twoich możliwości.

Jedynie bank płaci nam drobną kwotę za pozyskanie nowego klienta, Pan nie musi nic dopłacać.
Odpowiedz
A jaki bank ma teraz najlepszą ofertę kredytu gotówkowego?
Odpowiedz
W sumie to nie ma czegoś takiego jak najlepszy kredyt. Oferta wyliczana jest indywidualnie i zależy od wielu czynników.
Odpowiedz
Często jest też tak, że warunki umowy można negocjować. Myślę, że na początku najlepiej kredyt sprawdzić i porównać oferty na 17bankow.com. Jeśli znajdziesz satysfakcjonujące Cię warunki, to wtedy sprawa jest prosta - często wystarczy złożenie wniosku przez internet. W innym wypadku zgłoś się do oddziału wybranego banku i zapytaj, czy jest możliwość zaproponowania korzystniejszej umowy.
Odpowiedz
Takie porównania sa zawsze dobre. Jednak jestem zdania,ze warto będzie jeszcze zajrzeć sobie na jakieś wieksze forum kredytowe. Na którym udzielają sie oczywiście doradcy od spraw kredytów. Dzieki temu będziemy mogli zorientować się czy rzeczywiśccie oferta jest taka dobra jak to przedstawia bank ( na forum doradcy doradzają za free).
Kilka banków, ktore maja moim zdaniem dobre oferty:
ing bank śląski
alior bank
bnp paribas
http://www.kredyty-gotowkowe.net na stronie jest porównanie
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika cats
WątkiDataOdpowiedzi
Oprocentowanie kredytu studenckiego15.08.2013, 10:420

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom