• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kredyt firmowy przez Internet
Wiem na pewno, że niektóre banki oferują już kredyty przez Internet dla klientów indywidualnych, a słyszeliście może o czymś takim dla klientów firmowych? Bo niestety przy firmowych zawsze jest dużo formalności i chodzenia po oddziałach, a nie ukrywam, że dużo wygodniej byłoby załatwić to wszystko online Smile
Odpowiedz

ja tak brałem kredyt z Idea Banku - wszystko załatwia się internetowo i po dwóch dniach miałem juz kase na koncie, takze szybko sprawnie i bez zbednych formalnosci Smile tutaj masz wiecej informacji: http://www.ideabank.pl/kredyt-przez-inte...brotomierz
Odpowiedz
Na pewno mBank i ING mają taką opcję.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika kolomaciej
WątkiDataOdpowiedzi
Obsługa prawna firmy25.02.2015, 14:5512
Sala do squasha07.01.2015, 14:373
Rezerwacja pokoi hotelowych01.12.2014, 19:492

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom