• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kredyt dla studenta, gdzie?
Gdzie studenci z forum mają kredyty?

Słyszałem, że PKO BP ma dobre oferty, co o nich myślicie?
Odpowiedz

Z tego co się orientuje to tylko PKO BP udziela kredytów studenckich. Termin składania wniosków przypada gdzieś na październik-listopad, a decyzja o przyznaniu bądź nie przychodzi listownie na początku nowego roku. Kredyt wypłacany jest w miesięcznych ratach, nie dostajesz pełnej kwoty od razu. No i zaczynasz go spłacać po dwóch latach od czasu ukończenia studiów.
Odpowiedz
to dobry pomysł i dobra oferta,można się nad nią poważnie pochylić.
Odpowiedz
Ja też słyszałam, że najkorzystniej kredyty studenckie wychodzą w PKO. To w sumie dobra opcja, bo można brać pieniądze przez cały okres studiów, bez jakiś większych odsetek.

vivus.pl
Odpowiedz
Tak ale jak myślisz jakie RRSO czyli stopa procentowa są w takich pożyczkach ?
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika makserwus
WątkiDataOdpowiedzi
Podpisy na forach05.01.2012, 21:097
Nowy polski bux30.12.2011, 19:003
Bannery29.12.2011, 21:485
Shoper23.12.2011, 16:512
Google Analytics, pomoc w zarobkowaniu na forum?23.12.2011, 16:117

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom