• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Korzystał Ktoś kiedyś z leasingu?
Witam serdecznie,

Bardzo proszę o wypełnienie ankiety na cele pracy mgr. Wszelkie dane będą anonimowe oraz wykorzystane wyłącznie w celach dydaktycznych. Proszę o wyrozumiałość i wypełnienie ankiety, ponieważ aby rozpocząć badania potrzebuję ok. 200 wypełnionych ankiet.

Link: http://www.ankietka.pl/ankieta/137351/za...stwie.html

Będę bardzo wdzięczna, jeśli poświęcą Państwo swój czas na wypełnienie kwestionariusza, za co z góry bardzo dziękuję!
Odpowiedz

Ja korzystałam, w zasadzie nadal korzystam i wybrałam Raiffeisen - spam . Jak dla mnie najlepsza opcja i jakoś tak im ufam. Wszystko ok, także mogę polecić.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika Aggaaaaggaa
WątkiDataOdpowiedzi
Przedsiębiorstwa23.02.2014, 16:480
źródła finansowania23.02.2014, 16:360

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom