• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konto młodzieżowe w mBanku.
Witam, mam syna i chciałbym założyć mu konto młodzieżowe.

Czy mBank to dobry pomysł?

Czy może nie, jeśli nie, to jaki bank polecicie?
Odpowiedz

Oczywiście to bardzo dobre rozwiązanie , ale nie podałeś wieku syna ? Proponuję konto w mbanku dla młodzieży czyli bezpłatne "izzykonto" granica wiekowa od 13 do 18 roku życia ,podstawowe funkcjonalności + bezpłatna osobista karta płatnicza Visa Electron i oprocentowanie 0,7% ,bezpłatne przelewy itd ,czyli bardzo dobre konto ,na moje oko wystarczające jak dla syna .
Odpowiedz
Syn ma 16 lat, czyli się załapie Smile
Oferta świetna.

Córka znajomego ma konto tutaj:

Ipko.pl

Z tego co wyczytałem, ipko jest o wiele gorsze niż mBank.
Prawda?
Odpowiedz
Na ipko.pl co miesiąc płaci się tam 50 groszy, a dorośli coś koło 5zł.

Ogólnie PKO jest dosyć drogie.

A Izzykonto? Słyszeliście?
Odpowiedz
Słyszeliśmy ,napisałem o tym wyżej Smile ,bardzo dobre standardowe konto .
Odpowiedz
Izzy może być podpięte pod konto rodzica - moja mama tak ma z kontami mojego młodszego rodzeństwa - i zawsze ma wgląd w to ile kasy na tych kontach mają i w razie czego może zrobić odpowiedni przelew.
Odpowiedz
polecam mbank. Od lat tam mam konto, pozniej po ukonczeniu 18stki sprawnie przeniesiono rachunek i dostosowano do aktualnych potrzeb. Prosta obsluga, nieskie(lub 0 oplaty) i dobra siec bankomatow
Odpowiedz
http://www.mbank.pl/konta/osobiste/izzykonto/

najlepsza oferta ze wszystkich banków. Pekao niby też ma tak ale ma opłatę 99 groszy miesięcznie.
Odpowiedz
Z tym mbankiem jest trochę lipa bo jak coś się stanie z kartą to dodzwonić się na obsługę klienta to jest jakaś masakra...
Odpowiedz
To dziwne co piszesz ,bo mi nigdy się taka sytuacja nie zdarzyła ,moi znajomi też maja konta w mbanku i również nigdy nie skarżyli się na takie sytuacje .
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika makserwus
WątkiDataOdpowiedzi
Podpisy na forach05.01.2012, 21:097
Nowy polski bux30.12.2011, 19:003
Bannery29.12.2011, 21:485
Shoper23.12.2011, 16:512
Google Analytics, pomoc w zarobkowaniu na forum?23.12.2011, 16:117

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom