• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konto firmowe - jakie polecacie?
Witajcie
Chciałem się dowiedzieć jakie polecacie konto bankowe dla firmy?
Niedługo będzie mi potrzebne i chciałbym zasięgnąć opinii osób które posiadają konto firmowe od dłuższego czasu.
Odpowiedz

Możesz łatwo porównać konta korzystając z porównywarki i rankingu kont firmowych tutaj http://finansefakty.pl/konta-firmowe/
Odpowiedz
Wiesz, ja ostatnio otwierałam konto firmowe i zdecydowałam się na Alior Bank. Kolega otwierał prawie równocześnie i zdecydował się na Idea Bank -i powiem Ci, że ma konto na lepszych warunkach. Sprawdź sobie Idea Bank. Chociaż oczywiście to trochę zależy od profilu i obrotów firmy.
Odpowiedz
Wydaje mi się że Idea Bank jest najlepszym rozwiązaniem, choć jest to moje subiektywna opinia, każdy ma inne wymagania.
Odpowiedz
ING niedawno połączył swoje konta firmowe w jeden rachunek Direct dla firm. Sprawdź i porównaj z kilkoma innymi.
Odpowiedz
Jak zakładałem konto firmowe w BZWBK to ładna nawijka że tylko 10 zł za prowadzenie konta a teraz jakimś cudem już jest też 6 zł miesięcznie za kartę. Gdybym nie miał u nich kredytu to bym zamknął.
Odpowiedz
ja mogę zarekomendować konto firmowe w banku, mam takie tylko pewnie dlatego że mam również osobiste w ich banku i tak jest prościej. Choć nie widzę jakiejś dużej różnicy jaki bank posiadamy, ważne żeby nie było dużo opłat, dobry support, szybkie przelewy.
Odpowiedz
Nie można jednoznacznie określić, która oferta kont firmowych jest najlepsza ponieważ specyfika prowadzonych działalności gospodarczych jest bardzo złożona. Inne oczekiwania będzie miał mały przedsiębiorca dla którego niewątpliwym atutem jest darmowe prowadzenie rachunku, inne natomiast duża firma. W moim przypadku najlepiej prezentowała się oferta banku https://www.bzwbk.pl/firmy/rachunki/rachunki.html O zł za prowadzenie dodatkowego konta walutowego w walutach EUR, USD lub GBP to mi w zupełności wystarcza. Oczywiście w ofercie znajdziesz też dodatkowe korzyści.
Odpowiedz
Polecam konto firmowe w nest banku. NIe dość,,że jest wygodne w obsłudze to jeszcze jest bardzo tanie ( jest to jedno z niewielu darmowych  kont firmowych, które możecie sobie na dzien dzisiejszy założyć.....).

O koncie możecie poczytać sobie tutaj:
http://www.tanie-konto.pl/nest-bank/nest-konto/

Na stronie opisane są wszystkie zasady.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika Ranger
WątkiDataOdpowiedzi