• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konto dla małżeństwa
Jaki jest najlepszy bank dla małżeństw ? Chodzi mi o szczególnie by przelewy i prowadzenie było za darmo i żeby były dwie karty. Oczywiście żeby był też dostęp przez internet.
Odpowiedz

Również jestem zainteresowany takim rozwiązaniem,choć jeszcze nie do końca Smile z wiadomych względów.
Odpowiedz
Od lat właściwie każdy bank oferuje konta dla małżeństw.

Jest to wspólne konto do którego oboje z małżonków mają osobną kartę debetową i oboje mają pełny dostęp do środków. To rozwiązanie idealne dla małżeństw, które wspólnie zarządzają swoimi finansami ponieważ ułatwia wiele spraw, o ile jedno z małżonków nie jest nadmiernie rozrzutne Wink hehe.

Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby każdy z małżonków oprócz konta wspólnego miał także konto prywatne, z którego pieniądze mógłby wydawać na co chce bez konsultacji z małżonkiem. W jakim banku założyć konto dla małżeństw?

Polecam sprawdzone wspólne konto dla małżonków w mBanku, który nie pobiera żadnych opłat za prowadzenie konta, przelewy, kartę debetową i wypłaty z bankomatu.

Z rabatami do 55% przy płatnościach kartą

Sprawdzone źródło do założenia konta: http://banki.finansefakty.pl/mbank/ekonto.html
Odpowiedz
Potwierdzam przedmówcę.

W razie wątpliwości zawsze można spytać na tej stronie konsultantkę o radę. W prawym dolnym rogu jest niebieskie okienko: "ZADAJ PYTANIE". Niech doradzą, po co samemu się męczyć i przedzierać przez informacje ;-)
Odpowiedz
Przeczytałem ciekawą stronę na temat darmowych kont, myślę że zaciekawi:
http://www.arslege.pl/aktualnosci/czy-da...owe,102125
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika pawel
WątkiDataOdpowiedzi
strona fotografa - opinie16.01.2013, 13:398
Pytanie o sklep14.01.2013, 13:3311
Zatrudnić księgową czy zlecić ?14.01.2013, 13:2731
Kokos.pl14.01.2013, 07:135
Konto dla dziecka14.01.2013, 07:112

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom