• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konferencja pod Warszawą - gdzie?
Gdzie pod Warszawą zorganizować konferencję? Znacie jakieś sprawdzone miejsca, jakieś porządne sale konferencyjne?
Odpowiedz

Pod Warszawą jest wiele takich miejsc, w samym mieście jeszcze więcej. Myślę, że najlepiej będzie zorganizować konferencję w hotelu - nie trzeba się wtedy martwić ani noclegiem, ani cateringiem, wszystko jest na miejscu. Oczywiście hotel musi mieć odpowiednią salę. Sprawdź Hotel Afrodyta http://www.afrodytaspa.pl/biznes - powinien się nadać, to jeden z lepszych hoteli dla biznesu pod Warszawą.
Odpowiedz
Powiem szczerze, że w Warszawie robiłem konferencję tylko raz i nie wspominam tego zbyt miło.
Za to mógłbym polecić miejsce nad morzem, gdzie udało mi się kilka wydarzeń tego typu przygotować Smile Hotel Nadmorski - tam za każdym razem byliśmy profesjonalnie przyjęci, z dobrym cateringiem, odpowiednio wyposażonymi salami i miłą obsługą.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika jacekk87
WątkiDataOdpowiedzi
Gabinet weterynaryjny23.07.2018, 11:531
Myjnia - ręczna czy automatyczna?23.06.2018, 13:062
Pliki JPK03.01.2018, 12:301
Legalni bukmacherzy w Polsce02.01.2018, 11:232
Samochód dostawczy dla firmy - jaki wybrać?29.12.2017, 12:193

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom