• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konferencja biznesowa, nowe kontakty
Witam
Mam do przedstawienia ciekawy temat, którym jest konferencja biznesowa Vantis Holding - The Wealth Way. 
Zostanie na niej przedstawionych kilka innowacyjnych projektów biznesowych, jak między innymi:
- rynek rozwoju osobistego umożliwiający dostęp do topowych trenerów (Beata Kapcewicz, Krzysztof Hillar) i szkoleń na wysokim poziomie, z zakresu rozwoju osobistego, tworzenia własnej marki, siły sprzedaży, e-marketingu i wielu innych
- rynek inwestycji - pomysły i współpraca w inwestycjach, w wielu branżach, np. rynek nieruchomości i sposób na zakup nieruchomości za niewielką część jej wartości - bez brania kredytu
- rynek kontaktów biznesowych, coś co jest najważniejsze dla każdego przedsiębiorcy. Na konferencji będą ludzie z całej Polski, którzy prowadzą najróżniejsze biznesy, w wielu branżach. Każdy będzie miał możliwość porozmawiać, wymienić się wizytówkami, doświadczeniami, kontaktami, nawiązać współpracę, czy pozyskać inwestora jeżeli ma ciekawy pomysł na zysk.
- biznes connect - nowo powstała platforma biznesowa, która pozwala na wypromowanie swojego biznesu w sieci, w kręgach Vantis Holding, na filtrowanie rynku i pozyskanie interesujących dla ciebie kontaktów. 
Link do konferencji
http://evenea.pl/imprezy/biznes-i-przeds...ay-120718/

Konferencja odbędzie się niedaleko Warszawy, w terminie 7 i 8 maj, w hotelu 4-gwiazdkowym, z noclegiem, z pełnym wyżywieniem i cateringiem. Po zakończeniu konferencji będzie zorganizowany bankiet.
Liczba miejsc jest ograniczona, bilety można zakupić w linku powyżej, lub u mnie, za 50% ceny - dostępne jeszcze tylko 3. 

Na konferencji będzie blisko 200 osób, każda z tych osób prowadzi własną działalność, albo zajmuje się ciekawym projektem. Ile potrzebujesz czasu na przeprowadzenie spotkań z taką ilością osób? Tutaj swoich potencjalnych partnerów biznesowych masz w jednym miejscu.
Odpowiedz

Oj chyba spóźniłam się... No, ale na pewno się pojawię na Europejskim Forum Gospodarczym – Łódzkim 2017. Może też ktoś do mnie dołączy...
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika szalawm
WątkiDataOdpowiedzi

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom