• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy


Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kolejne państwa upadają...
#1
Było już głośno o Włoszech, teraz Grecja ma upadać...

Czy wpłynie to jakoś na naszą gospodarkę?
Odpowiedz

#2
Czy wpłynie to na naszą gospodarkę? Wpłynie to na gospodarkę globalną! Z dwóch najwazniejszych powodów. Grecja to pierwszy wysokouprzemysłowiony kraj któremu grozi bankructwo, po drugie jest członkiem unii walutowej. Konsekwencje mogą być ogromne!
Odpowiedz
#3
Wiele instytucji z całej Unii Europejskiej ma swoje inwestycje w tym kraju. Jak Grecja zbankrutuje to i te inwestycje w większości za sobą pociągnie. No i wiadomo, będzie to wyraźny uszczerbek w budżecie pozostałych Państw.
Odpowiedz
#4
Nasze Państwo akurat nie jest tutaj mocno uzależnione więc nie bałbym się. Ale tak jak pisze kolega wyżej, skoro UE ma na tym stracić, straci po całości, czyli równiez i my będziemy w tym odpowiednim zestawie. Póki co Grecje jak widać UE ratuje panicznie, więc coś tym bardziej w tym jest.
Odpowiedz
#5
Ue chwieje się coraz bardziej, widać strach, panikę. Ciekawe czy Euro ma szanse się utrzymać na przestrzeni kolejnych 10 lat.
Odpowiedz
#6
Jeszcze parę lat może i uciągnie, ale potem już będzie taki kryzys, wszyscy zadłużeni, że upadnie.

Chyba, że coś się zmieni ( w co wątpię ).
Odpowiedz
#7
(12.09.2011, 12:03)sony_13 napisał(a):  Było już głośno o Włoszech, teraz Grecja ma upadać...

Czy wpłynie to jakoś na naszą gospodarkę?

No i upadła, jesteś dobrym prorokiem. Mój znajomy mieszkający w Grecji jednak nie odczuł specjalnie dotkliwie tegoż bankructwa. Okazuje się, że nawet zbankrutowana Grecja ma się lepiej od Polski pod względem zarobków.
Odpowiedz
 

Ostatnie tematy użytkownika sony_13
WątkiDataOdpowiedzi
Skarbonka? Powraca do łask?12.09.2011, 12:0044
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

  • Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom