• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kłopoty z dłużnikiem
Witam, mam problem: pewna firma jest mi winna pieniądze, niestety nie chce zapłacić należności. Minął już termin płatności, firma unika kontaktu (nie odbiera tel). Jaki jest szybki sposób na odzyskanie należności?
Odpowiedz

Możesz skorzystać z firm windykacyjnych http://banki.finansefakty.pl/windykacja/
Odpowiedz
Pozostaje Ci tylko windykacja w tej sytuacji.
Odpowiedz
Spróbuj z systemem vindicat.pl - nowoczesna i skuteczna forma windykacji online, która za jedyne 50 zł doprowadzi poprzez wszystkie etapy do e-pozwu. Często na etapie korespondencji dług zostaje spłacony, bo lepsze takie działania, niż żadne.
Odpowiedz
najlepiej zwrócić się do ekspertów którzy na codzien zajmują sie takimi sprawami. Ja ostatnio korzuystałem z pomocy firmy debit.com.pl , w krótkim czasie udało im się wyegzekwowac należności od firmy która zwlekała z zapłatą przez kilkanaście miesięcy.
Odpowiedz
Dowiedziałam się, że bardzo dobrym sposobem jest wynajęcie przykładowo biura detektywistycznego, podobno Business Intelligence Agency są w tym szybcy i skuteczni. Myślę, że warto skorzystać z ich oferty, tym bardziej jeśli dług jest spory.
Odpowiedz
(15.12.2016, 17:27)kamecka napisał(a):  Dowiedziałam się, że bardzo dobrym sposobem jest wynajęcie przykładowo biura detektywistycznego, podobno Business Intelligence Agency są w tym szybcy i skuteczni. Myślę, że warto skorzystać z ich oferty, tym bardziej jeśli dług jest spory.

Słyszałam o tym biurze Business Intelligence Agency i z tego, co wiem mogę podpisać się pod tym, co napisała kamecka. Faktycznie podobno są bardzo sprawni w rozwiązywaniu takich problemów.
Odpowiedz
Z dłużnikami zawsze jest problem niestety i nie jest to nic przyjemnego. Ja obecnie nie mam takich problemów chociaż znajomy ma więc wspomnę mu o Business Intelligence Agency może mu się przyda, mam nadzieję.
Odpowiedz
Nie wiem czy korzystanie z takiej windykacji jest rzeczywiście takim dobrym rozwiązaniem. Głownie z racji tego,ze firmy takie tak naprawdę nie mają żadnej mocy prawnej i działają raczej na granicy prawa. Stosują różne metody nacisku na dłużnika. I o ile osoba jest nieasertywna to mozna cś wskorać , jednak jeśli dana osoba jest cwana to nic nie zdziałacie. Bedzie się skutecznie wywijała W takiej sytuacji jedynie sąd może być rozwiązaniem.

Sugerowałbym dopytać się o to na forum specjalistycznym Na przykład na forum kredytowym jest cały dział związany z windykacją.
http://www.forum-kredytowe.pl
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika Karolcia
WątkiDataOdpowiedzi

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom