• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
klimatyzacja i wentylacja przemysłowa
Dla wszystkich szukających dobrej firmy montującej klimatyzację przemysłową oraz wentylację - zobaczcie sobie firmę Apeco. Firma działa już ponad 10 lat i ma wykonanych kilkadziesiąt tego typu zleceń na obszarze całej Polski, więc bez wątpienia mają doświadczenie w tym zakresie.
Odpowiedz

Zgadzam się. Firma Apeco jest warta polecenia. Posiadają duże doświadczenie w branży klimatyzacyjnej. Ceny mają konkurencyjne i potrafią doradzić i wytłumaczyć największemu laikowi.
Odpowiedz
Dobra firma. Polecam apeco gdyż miałem z nimi przyjemność współpracować. Nie mam im nic do zarzucenia. Robią to co do nich należy.
Odpowiedz
Dobrą wentylację dla zakładów fabrycznych i przemysłowych znajdziecie na http://www.wentylatorysklep.pl/wentylato...we,93.html, u nas w firmie są już od kilku lat i sprawdzają się idealnie. Regularnie serwisują, poza tym cenowo też wypadają korzystnie.
Odpowiedz
Ja dla mnie, to warto wziąć pod uwagę klimatyzację z Tychów z firmy Tabor Klima. Nie spotkałem się z większymi profesjonalistami.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika Młody_Przedsiębiorca
WątkiDataOdpowiedzi
odśnieżanie i sprzątanie16.03.2014, 10:510
agencja reklamowa16.03.2014, 10:472
Sposób na przewlekłe zmęczenie25.02.2014, 14:421
Ogłoszenia z ubraniami18.02.2014, 08:090
Piąta władza narodziła się w sieci?10.10.2013, 11:1017

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom