• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Katalogi Firm... typowo lokalne
Lightbulb 
Witajcie!
Co powinien mieć dobry katalog firm?
Katalog Firm dotyczący tylko danego miasta (np. Tylko Bydgoszczy, Torunia)

Czy taka forma Wpisu Wam odpowiada:
http://firmy.tylemarek.com/katalog-firm-...nowroclaw/

Pozdrawiam,
Mateusz
Odpowiedz

No nie bardzo, nie widzisz jak to zlane jest? Nie idzie nic na szybko znaleźć. No chyba że to celowe działanie, które ma zachęci ludzi do czytania całości.
Odpowiedz
(13.10.2011, 19:27)end napisał(a):  No nie bardzo, nie widzisz jak to zlane jest? Nie idzie nic na szybko znaleźć. No chyba że to celowe działanie, które ma zachęci ludzi do czytania całości.

A teraz?
teraz jest wersja bez nagłówka (tylko treść oferty)

czy lepsza taka wersja:
http://firmy.tylemarek.com/katalog-firm-...iotrowski/

Czego za dużo, a czego za mało Smile
Odpowiedz
Jak dla mnie ta nowsza lepsza, nie zlewają się tak wszystkie informacje. Jednak ja bym te "tytuły" bardziej wyeksponował troszkę.
Odpowiedz
(13.10.2011, 20:31)end napisał(a):  Jak dla mnie ta nowsza lepsza, nie zlewają się tak wszystkie informacje. Jednak ja bym te "tytuły" bardziej wyeksponował troszkę.

tzn. te bannery "Oferta Firmy" itd.
Odpowiedz
dokładnie, jak oddzielisz treść to będzie łatwiej nawigować po stronie.
Odpowiedz
ok, pomyślę i wyróżnię - chyba pogrubię i dam 5px większe Smile
Odpowiedz
Ja bym ubrał je w jakieś inne ramki. Te co teraz, to tak naprawdę nie wiem co to ma być.
Odpowiedz
To jest oparte o wordpressa? Nie wydaje Ci się że to moze nie jest najlepsza baza do tego typu serwisu?
Odpowiedz
Po pierwsze katalog tego rodzaju powinien mieć wszelkie znane usługi, odpowiednio posegregowane w kategoriach, oraz odpowiednich nazwach. Powinien również mieć odpowiednie zestawienie wszelkich możliwości dodawania wpisów, darmowe, czy też płatne na odrębnych zasadach.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika TuTurysta
WątkiDataOdpowiedzi

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom