• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Karta dla dziecka
Karta dla dziecka to na dzień dzisiejszy normalna sprawa. Można w tym wypadku odpowiednio sobie przenieść pieniążki w bardzo prosty sposób mając konto w tym samym banku co dziecko. Kolejnym plusem jest nauka dziecka z odpowiednią bankowością, która przedkłada się na same plusy w tej właśnie sferze działań.
Odpowiedz

Pekao ma oferty typu konto dla młodych, mBank także i ten bank bym polecał. Konto, karta i reszta bez opłat. Najbardziej opłacalne konto.
Odpowiedz
iPKO także proponuje konta dla młodzieży za darmo*
Te darmo także dałam się nabrać , ponieważ miesięczne wpłaty powinny przekroczyć 1500zł.. dziecko nie zarabia czyli jak..
Odpowiedz
Tak to właśnie jest małe dzieci mały problem duże dzieci duży problem. Tak zawsze mawiała moja babcia do mojej mamy Smile

Dobrym jak wcześniej przeczytałem jest Izzy konto http://banki.finansefakty.pl/mbank/izzy.html nawet dobre warunki jeżeli chodzi o konto dla młodzieży.
Odpowiedz
Faktycznie mają dobre warunki
Odpowiedz
jak dla mnie najlepszym rozwiązaniem dla dziecka jest karta przedpłacona, bez konieczności posiadania konta bankowego. przelewasz dziecku odpowiednią ilość na kartę i może ono dysponować tą kwotą bez konieczności noszenia przy sobie znacznej ilości gotówki.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika wingame
WątkiDataOdpowiedzi
Karty studenckie03.11.2011, 16:531
Spłata kart kredytowych.03.11.2011, 16:522
Złe, stare karty03.11.2011, 16:511
Dwie karty na jedno konto ?03.11.2011, 16:494
Karta kredytowa - warto ?03.11.2011, 16:359

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom