• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kantor internetowy Fritz Exchange
Korzystał ktoś już z tego kantoru, czy wymiana walut jest u nich bezpieczna i czy szybko taka wymiana jest realizowana?
Czy można w razie w wycofać transakcje w razie w? I mnie więcej ile możemy zaoszczędzić na takiej wymianie. Jak się mają kursy w porównaniu ze standardowymi kantorami?
Jak ktoś korzystał był bym wdzięczny za krótkie info
Odpowiedz

Również korzystałem z tego kantoru, jestem zadowolony ze względu że zaoszczędziłem trochę pieniędzy ze względu na dobry kurs kantoru online, ale to chyba teraz norma jeśli chodzi o kantory internetowe.
Odpowiedz
Ja postawiłam na polską platformę wymiany walut Amronet.pl. Jest znakomita, bardzo nowoczesna i naprawdę tania. Można wymieniać 24 godz. na dobę, codziennie.
Odpowiedz
A ja jestem zdania, że lepiej jest sobie założyć konto walutowe. Tutaj możecie sobie na przykład przejrzeć oferty poszczególnych banków.
Konta walutowe przydają się nie tylko podczas pobytu za granicą - to także pożyteczny rachunek dla osób spłacających kredyty walutowe. Sprawdź, który bank w jakiej walucie zakłada konta walutowe, oraz jakie warunki oferuje. Dzięki skorzystaniu z porównywarka finansowej Comperia.pl masz pewność, że dokonasz dobrego wyboru.
Odpowiedz
Ja mam konto w kantorze FRITZ EXCHANGE i jestem zadowolony dość często wymieniałem w normalnych kantorach, teraz robię to online, to nic skomplikowanego, przy okazji oszczędzam czas i pieniądze.
Odpowiedz
Zdecydowanie wolę wymieniać przez Internet. Automatyczne księgowanie w Amronet.pl daje mi również pewność, że nie zaistnieje żadna pomyłka.
Odpowiedz
Z tego akurat nie korzystałem. Jedynie z Amronet i szczerze polecam. Bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie profesjonalna obsługa.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika len
WątkiDataOdpowiedzi
Adkontekst - czy opłaca się być wydawcą?02.10.2014, 09:489
W ile dochodzi przelew na paypal29.04.2014, 13:174
gdzie znajdę najtańsze OC?14.04.2014, 19:171
Anioły biznesu w Polsce22.10.2013, 13:481
Praca na stojąco26.08.2013, 07:101

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom