• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kalkulator kredytowy
Witam! W ostatnich czasach bardzo dużo osób bierze kredyty, co trochę mnie przeraża. Wiele osób bez opamiętania się zadłuża, przez co potem ma kłopoty. Często wynika to z tego, że nie znają prawdziwych kosztów kredytu. Czasami nawet zwykły kalkulator kredytowy może pomóc. Ostatnio widziałam ciekawą stronę kalkulator-kredytowy.info.pl na której w przystępny sposób zostało opisane to narzędzie. Mam nadzieję, że ta strona pomoże wielu osobom, które nie wiedzą jaki kredyt powinny wziąć.
Odpowiedz

witaj ,masz racje że dużo osób bierze kredyty,bez odpowiedniej przemyślanej decyzji,choć nie bardzo chce mi się wierzyć że takie kalkulatory się w tym przypadku sprawdzają ,najpierw należy zaczerpnąć wielu opinii od osób które kredyty posiadają ,brałeś kiedykolwiek jakiś kredyt ? lub pożyczkę
Odpowiedz
A jak się ma taki kalkulator walutowy do rzeczywistości? Czy poza symulacją ogólną, można sie nim kierować?

Uwzględnia oferty wszystkich banków?

Bierze pod uwagę opłaty dodatkowe które banki pobierają?

Czy bierze pod uwagę różne formy naliczania kredytu?
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika A. K.
WątkiDataOdpowiedzi

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom