• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
język niemiecki
Hej,
Chciałabym się nauczyć języka niemieckiego. Ktoś sprawdzony z okolic Krakowa?
Najważniejsze by ktoś dobrze uczył, nie tak jak w liceum.
Odpowiedz

Osobiście uczę się języków poprzez aplikacje takie jak:

duolingo.com
babbel.com
joinlingling.com/pl

Być może korepetycje są dobre, samemu również da się nauczyć języka przynajmniej w stopniu komunikatywnym, moja rada dla Ciebie, proponowałbym Ci zamienić język  polski wszędzie gdzie to tylko się da na język niemiecki, komórka, komputer programy itp, na pewno będzie Ci się łatwiej uczyć, żeby przyswajać język którego się chcemy nauczyć, musimy mieć cały czas z nim styczność. Wyobrażaj sobie różne sytuacje gdzie rozmawiasz po niemiecku.
Odpowiedz
W Empik School dobrze uczą języków.
Odpowiedz
Ale szukasz prywatnych lekcji czy szkoły językowej?
Jeśli chodzi o szkołę to ja uczęszczałam do Lincolna w Krakowie. No i umiem język perfekcyjnie. Muszę Ci powiedzieć, że lektorzy na 5, przekazywana wiedza również, a reszta to Twoja motywacja Wink
Odpowiedz
e tam,niemiecki jest spoko, szybko się można nauczyć. Kurs kursem ale też warto po zakończeniu nauki wyjechać za granicę na przyykład do pracy żeby sobie wszystko utrwalić, osłuchać się z językiem. Moja siostra własnie dzięki link2usedom załapała się na wyjazd do Niemiec do pracy w hotelu, bardzo sobie chwali, bo chciała podciągnąć się jeszcze z niemieckiego, a robi na recepcji wiec ma często kontakt z ludźmi
Najlepsza cukiernia katowice   - Producent ciast, ciastek, pączków i tortów.
Odpowiedz
Chyba najlepiej do jakiejs dobrej szkoły jezykowej
Odpowiedz
język niemiecki mnie mega drażni, lepiej uczyć się angielskiego.
Odpowiedz
Znajdź nauczycielkę Niemkę, albo jeszcze lepiej Niemca.
Odpowiedz
Lepszy jest kurs niż takie prywatne lekcje.
Odpowiedz
Może jakiś kurs internetowy? Ja dzięki takiemu kursowi nauczyłem się w dużym stopniu języka hiszpańskiego Big Grin
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika alutka
WątkiDataOdpowiedzi
Mlm i polecanie09.10.2014, 13:064

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom