• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jesteście milionerami. co byście kupili?
Tak jak w temacie - gdybyście mieli miliony na koncie to kupilibyście coś dla siebie czy tylko inwestycje? Ja kupiłbym sobie nowe infiniti http://www.dealerauto.pl/informacje-pras...pt,50.html a reszte zainwestował tak, żeby się kwoty tylko pomnażały Wink
Odpowiedz

Jakaś drobny prezent owszem, a reszta na inne przemyślane inwestycje które zwiększą $ Smile i oczywiście pomoc rodzinie i potrzebującym w jakimś stopniu, takim szczęściem warto by było się podzielić, jak sądzicie.

Do tego założył bym firmę bo mam na to pomysł, gorzej mi idzie wdrożenie tego w życie Smile jak to bywa, inwestycja w firmę, siebie i naukę, tak to widzę.
Odpowiedz
Za połowę kupiłbym platynę, a za resztę bym sobie podróżował po świecieSmile
Odpowiedz
Osoby, które zostają milionerami często inwestują dalej i niektórzy zostają miliarderami Smile
afaktury.pl
Prosty program do fakturowania online
Wystawianie faktur w obcych językach, w tym chińskim.
Odpowiedz
Dużą cześć dałbym na różne sprawdzone fundacje charytatywne, resztę bym zainwestował i kupił ładny dom dla rodziny Smile
Odpowiedz
no albo właśnie trochę oddałbym na cele charytatywneSmile
Odpowiedz
zainwestowała bym w kupno kilku mieszkań i zarabiała na ich wynajmie
Odpowiedz
Gdybym miał duuuużo milionów, to kupiłbym sobie bezludną wyspę, gdzieś w ciepłych krajach.... :-)
Odpowiedz
to jest myśl, własna wyspa, przydałaby mi się takaWink
Odpowiedz
jakiś fajny domek, podróże, część na inwestycje i coś na akcje charytatywneWink
Odpowiedz
Część pieniędzy na pewno na inwestycje, a do tego podróże i zwiedzanie świataWink
Odpowiedz
Dom , auto i jacht Smile To moje marzenia, jakby coś wpadło, 2 miliony i byłbym happy
Odpowiedz
Dwie bańki ehh za tyle to można z odsetek żyć na średnim poziomie życia Smile
Odpowiedz
Ja bym sobie kupiła typowy hiszpański dom na wybrzeżu i tam wiodła spokojne i piękne życie, aż po jego kres Wink
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika meteor88
WątkiDataOdpowiedzi

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom