• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
jedzenie w pracy
jak sobie radzicie z posiłkami w pracy? kupujecie czy nosicie z domu? ja sobie nie wyobrażam w pracy nie zjeść czegoś ciepłego. bez tego absolutnie nie mogę pracować
Odpowiedz

my często zamawiamy z http://www.mlunch.pl Wink inaczej się pracuje jak się coś ciepłego zje ;0
Odpowiedz
można przynieść z domu i podgrzać w w pracy jeśli jest mikrofala na przykład Smile
Odpowiedz
Czasem zamawiam, ale przeważnie przynoszę jedzenie z domu.
Odpowiedz
Ja zawsze biorę do pracy tylko posiłki przygotowane przez siebie.
Odpowiedz
my ostatnio częściej zamawiamy bo mamy niedaleko fajną restaurację która nam wszystko przynosi do biuraSmile
Odpowiedz
Ja biorę z domu, ale rzadko coś wypasionego, jestem chyba zbyt leniwa. Najczesciej jakies salatki, kanapki, w pracy trzymam tez musli i jogurty
Odpowiedz
Samemu przynosisz z domu lub zamawiasz. W wielu firmach jest również kuchnia, więc nie powinno być z tym problemu.
afaktury.pl
Prosty program do fakturowania online
Wystawianie faktur w obcych językach, w tym chińskim.
Odpowiedz
Jeśli macie jakąś kuchnię, to nie ma problemu, żeby przynieść coś z domu i podgrzać. Można zamawiać, ale to spore koszty w skali miesiąca. Ja jem kanapki i owoce, a ciepły obiad w domu Smile
Odpowiedz
Fajną sprawą jest, gdy w firmie jest chociażby mała kuchnia, wtedy można samemu przygotować sobie posiłekWink
Odpowiedz
Różnie, czasem zamawiam, czasem z domu przynoszę, zależy od chęciWink
Odpowiedz
Zamawiam, rano wolę pospać dłużej Smile
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika biedroska
WątkiDataOdpowiedzi
Dłużnicy27.01.2017, 10:034
Czy ktoś już korzystał z klub-inwestorow.pl?01.03.2016, 11:072
narzędzia do sprzedaży na allegro24.02.2015, 09:446
hotelik24.02.2015, 09:336
transport20.01.2015, 07:195

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom