• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Janusz Palikot -przedsiębiorca polityk?
#1
Jak myślicie czy Palikot, człowiek posiadający własne przedsiębiorstwa jest dobrym czy złym politykiem? Jedni marudzą, że to źle. Ja myślę że jeżeli potrafił zarobić pieniądze w firmie, to powinnien potrafić zarabiać jako państwo.

Czerpał bym troszkę nawet z Aten kolebki demokracji, żeby do sejmu nie iść po kase, a po władze.
Odpowiedz

#2
Problem z Palikotem będzie taki jak z Lepperem. Wszyscy wiedzą że mówi dobrze, ale nikt nie traktuje go poważnie bo mają człowieka za błązna.
Odpowiedz
#3
Pewnie tak, skupił wkoło siebie ludzi którzy raczej nie grzeszą przywiązaniem do czegokolwiek. Kolejnych wyborów raczej nie wygra.
Odpowiedz
#4
Moim zdaniem, to skupił osoby mające już dość składu polskiej sceny politycznej.
Odpowiedz
#5
Tu sie nie zgodzę, on raczej kradł wyborców SLD i PO a nie innych. To byli raczej dość przywiązani i świadomi wyborcy.
Odpowiedz
#6
Człowiek z mojego miasta, bardzo dobrze w nim znany i pomimo wszystko raczej osoba lubiana. Aktualnie zmienił garnitur polityczny, pracuje kompletnie inaczej, ale też możlwiości ma i inne. Spodziewałem się tak wysokiego poparcia, oraz tak wysokiego startu, zbratał sobie wielu ważnych ludzi, w tym publicystów co ważne.
Odpowiedz
#7
Palikot niestety okazał się tylko dobrym mówcą. Doskonale pamiętam ten argument, że on nie idzie dla pieniędzy bo jest przedsiębiorcą. Wierutna bzdura, władza daje jeszcze większe pieniądze. Apetyt rośnie w miarę jedzenia, a widać, że ten człowiek apetyt ma ogromny. Poniży każdego byle się przypodobać społeczeństwu.
Odpowiedz
 

Ostatnie tematy użytkownika end
WątkiDataOdpowiedzi
opony motocyklowe28.09.2011, 08:550
moda12.09.2011, 11:510
sex filmy10.09.2011, 19:320
filmy porno10.09.2011, 04:280
wisełka ośrodki spa apartamenty mieszkania w rewalu apartamenty mieszkania w jantarze 03.09.2011, 16:560
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

  • Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom