• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
jakiś fajny opłacalny biznes- szukam pomysłu!
Siemano, słuchajcie, od jakiegoś czasu szukam jakiegoś pomysłu na biznes. Może coś związanego z franczyzą, sam jeszcze nie wiem, co to ma być, na razie dopiero zbieram pomysły Tongue
Ktoś coś podpowie?
Odpowiedz

a masz już kapitał? jeśli chodzi o franczyzę, fajne są lokale gastronomiczne
Odpowiedz
jaro_jaro a co sądzisz o biznesie ze zdrową żywnością. oparty na technologi MLM?
Odpowiedz
bluro- nie, MLM niekoniecznie, chciałem zainwestować w jakiegoś "pewniaka", zakładając, że takie są.
gregory- gastronomia to chyba niegłupia opcja, dowiadywałem się nawet o kilku ofertach. z tego co wiem, przodownicy w tej dziedzinie sa bardzo drodzy w otwarciu (np McDonald ma strasznie wysokie wymagania co do kapitału początkowego), ale za to widziałem, że Subway ma całkiem przyzwoitą ofertę, potrzebny kapitał o połowę mniejszy, no i lokali Subwaya nie ma jeszcze tak wiele w Polsce jak np "Maca" więc może to być jakaś szansa trafić w dopiero rozwijający się rynek.
Może ktoś coś o tym słyszał/myślał? Co sądzicie?
Odpowiedz
Myślę że dobrze "kombinujesz" z tym subwayem. Co do maca to koszty otworzenia spore ale pomyśl czy widziałeś kiedyś maca który splajtował bądź którego zamknęli. Ja jeżeli bym był na twoim miejscu szukałbym franczyz wśród pizzerii, pizza jest mimo wszystko najpopularniejsza Smile
Odpowiedz
kacper, nie widziałem Maca, który by splajtował ale i Subwaya też nie Tongue
Przykładowo w Warszawie jest ich całkiem sporo i z tego co wiem, robią się coraz bardziej popularne. Pizzeria właściwie też jest ciekawym pomysłem, pytanie tylko, czy to ma rację bytu? Pizzerii jest naprawdę wiele, więc to byłaby walka z konkurencją. Akurat jeśli chodzi o Subwaya oni maja co prawda bezpośrednią konkurencję w fast-foodach, ale też się wyróżniają tym, że stawiają dość mocno na całą koncepcję świeżego, zdrowego jedzenia- która teraz jest przecież na topie.
Odpowiedz
Ja bym postawił na franczyzę, o ile masz taki kapitał.
W sumie określ się najpierw skąd jesteś, jak wielki masz budżet oraz czy masz jakieś doświadczenie, a dopiero wtedy będziemy mogli Ci pomóc : )
[fon‌t=arial, sans, sans-serif]Crowdfunding, czyli finansowanie społecznościowe polega na pozyskaniu zasobów. [/font]
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika jaro_jaro
WątkiDataOdpowiedzi

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom