• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakiego autorespondera używacie ?
Witam

Ciekawi mnie jakie są teraz najlepsze autorespondery na ryku .
Mogą być darmowe jak i również płatne .
Czekam na odpowiedz z góry dziękuję .
Odpowiedz

Witaj
W zależności do jakich celów go potrzebujesz tego autorespondera

Z darmowych polecam Ci freebota ,choć nie ma on dużo opcji , jest jednym z najbardziej znanych darmowych wersji do amatorskiego wykorzystania.
Implebot -jego bliźniak ,ale jest to rozbudowana płatna wersja

Polecam Ci bardzo Benefiter.pl - darmowy wielokrotny autoresponder
Jest jeszcze Getresponse ,ale jest on bardzo drogi jeśli chcesz mieść dużą listę adresową

Jest ich o wiele wiele więcej ,ale tylko te testowałem i używałem więc mogę je polecić .
Pozdrawiam
Odpowiedz
Również polecam benefitera ,bardzo sobie chwalę to narzedzie ,jest bardzo przejrzysty oraz funkcjonalny.
Odpowiedz
Ja używam benefitera oraz freebota. Ostatnio skłaniam się ku pierwszemu, ponieważ daje za darmowy dużo, dużo większe możliwości, zwłaszcza rozsyłania wiadomości w czasie rzeczywistym, aktualnym, a nie - tak jak ma to miejsce we freebocie - tylko kolejka.
Odpowiedz
Getresponse też wygląda na ciekawy autoresponder. Kiedyś można było mieć za darmo przy liście do 500 osób. Nie wiem czy nadal to jest aktualne. Getresponse założył Polak a autoresponder działa w wielu krajach. Sama zrezygnowałam, bo 500 osób wydało mi się mało, a nie chciałam rozdrabniać się na wiele małych list. Aktualnie używam Benefitera Pawła Danielewskiego i jestem bardzo zadowolona.
Odpowiedz
Na pierwszym miejscu i tak plasuję się duży kombajn implebot oraz netmailer oba bardzo dobre autorespondery różnią się oczywiście funkcjonalnością, ale każdy ma inne upodobania, więc każdy określi sam co się bardziej opłaca.
Odpowiedz
Z darmowych polecam MailChimp, jest możliwość obsługiwać 2000 subskrybentów za darmo, ma angielskojęzyczny interfejs.
Odpowiedz
Używam MailChimp i jest jak najbardziej wystarczający pod moje potrzeby. Smile
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika Senior
WątkiDataOdpowiedzi

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom