• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie aplikacje na iPhone 5?
Wziąłem sobie telefon na firmę. Jest to iPhone 5... Jak myślicie - jakie aplikacje warto zainstalować na iOS? Kompletnie sie na tym nie znam. Wcześniej miałem HTC One.
Odpowiedz

Fajny telefon - ale zacznij wykorzystywać jego możliwości Smile Bo z tego co piszesz, to trochę przez przypadek go kupiłeś Smile Ja przede wszystkim korzystam z:
- kalkulatora wynagrodzeń - sprawdza się szczególnie podczas negocjacji. Mogę na szybko wpisywać koszta jakie będę ponosił w związku z zatrudnieniem kogoś nowego.
- Kursy Walut NBP - świetna aplikacja, dzięki której jest na bieżąco z cenami waluty. To ważne, bo mam sporo depozytów w innych walutach.
- Quip - świetnie nadaje się do współdzielenia dokumentu. Szczególnie podczas burzy mózgów.
- Kingsoft Office - mobilny edytor dokumentów tekstowy i arkuszy kalkulacyjnych. Umożliwia przeglądanie i edytowanie.

Jest tego naprawdę bardzo dużo i jeżeli szukasz czegoś specjalistycznego to zajrzyj na yourapps.info/aplikacje-na-iphona - ponad 2 tys recenzji apek na iOS, Android i nie tylko.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika mietel
WątkiDataOdpowiedzi
Przeprowadzka do Czech10.08.2017, 12:281
Szukam skupu surowców wtórnych w Warszawie19.04.2017, 13:021
Gdzie kupić opony w sieci?20.03.2014, 10:433

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom