• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaki serwis?
Myślałem kiedyś o zrobieniu serwisu jakiegoś społecznościowego, coś jak kwejk lub nawet coś nowego.

Znacie jakieś strony z fajnymi pomysłami? Może sami macie jakieś pomysły, jaki serwisik by można było zrobić?

Pewnie usłyszę komentarze: "Ala demotów jest za dużo!"

Co myślicie o klonie jakichś gier, typu plemiona? Jest możliwość wypromowania czegoś takiego? Może strona ala potworaki.pl?
Odpowiedz

Klon odpada, jedynie możesz zrobić jakiś oryginalny, swój typ gry.

Zleć komuś niech Ci zrobi, wypromuj i zarabiaj Smile

Odpowiedz
A wiesz ile taki oryginalny skrypt może kosztować?

Majątek! Lepiej niech spróbuje na początku na darmowych klonach Smile
Odpowiedz
Zawsze możesz założyć własny serwis ale przede wszystkim trzeba mieć swietny, wyróżniający się pomysł i potem plan jego wypromowania. To jest trudna sztuka w dzisiejszym zalewie różnych witryn internetowych. No ale życzę powodzenia, ja bym się bal czegoś takiego podjąć Smile
Odpowiedz
A bo to jeden znalazł się taki, który zaryzykował i teraz osiąga olbrzymie zarobki?

Masz przykład: demotywatory, kwejk itd.
Odpowiedz
No tak ale ilu próbowało i się nie udało?

Klony takich serwisów jak kwejk demoty według mnie takich stron jest wiele więc to nie jest nic nadzwyczajnego,ciężko by się było wyróżnić w tłumie z takich projektem.
Odpowiedz
Popieram, tylko coś indywidualnego i ciekawego czego jeszcze nie ma, ma sens.
Odpowiedz
Podglądaj to, co dzieje się za granicą - może Cię natchnie i przełożysz to na grunt polski Smile
Odpowiedz
Zawsze warto jak kolega czerpać pomysły za zagranicy a szczególnie z USA, przecież zawsze po roku lub więcej mamy same klony różnych pomysłów w Polsce, kto pierwszy ten lepszy i korzysta, oczywiście trzeba sobie zdać sprawę z dużych środków które trzeba przeznaczyć na dany projekt. Zawsze można próbować, podobno jeden na 10 biznesów jest strzałem w dziesiątkę Smile Pozdro i życzę powodzenia
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika skoczuś
WątkiDataOdpowiedzi
Nasze zarobki gonią zachodnioeuropejskie10.01.2012, 19:0210
Skandal korupcyjny w łupkach10.01.2012, 17:542
Merkel i Sarkozy chcą walczyć z bezrobociem kosztem funduszy strukturalnych10.01.2012, 17:530
Reklama naklejkowa :D28.12.2011, 22:1821
Onet Kontekst zarabianie, opinie, komentarze27.12.2011, 18:375

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom