• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaki serwer pod sklep ?
Czy mógłby ktoś polecić jakiś ciekawy hosting pod sklep internetowy ? Po pierwsze chodzi mi o niezawodność a po drugie cena. Nie chcę żeby w jakimś momencie klient nie będzie mógł czegoś kupić bo strona nie będzie działać.
dom za 200 tysięcy? - zapraszam na mój blog poświęcony budowie
Odpowiedz

Szczerze mogę C polecić dwa hostingi z których korzystam, są dobre jakościowo jak pod względem cenowym prezentują się świetnie, pierwszy to netmark ( ref) oraz linuxpl.com. Korzystałem z niebieskiego netu, oraz kei, home, nazwa, ceny tam są bardzo duże,mają po prostu bardzo dobry marketing i tym się bardzo wyróżniają.
Odpowiedz
W zależności na co się nastawiasz jaki skrypt chcesz zastosować z niebieskiego netu kiedyś korzystałem i mogę polecić.W zasadzie większość ze średniej i wyższej półki dużo się nie różnią.Warto zwrócić uwagę na podstawowe parametry transfer ilość baz Msql cena jakość uptime support i wiele innych.
Odpowiedz
Ja korzystam ze serwera linuxpl i sprawuje sie na prawdę świetnie, zawsze wszystko działa i do tego szybko, a i cena jest w miarę przystępna.
Odpowiedz
Potwierdzam linux to bardzo dobry hosting mam tam prywatne katalogi seo.
Według mnie mogli by poprawić szybkość supportu, ale tak po za tym wszystko na plus Smile
Odpowiedz
Ja polecam az.pl lub 1and1. W tym pierwszym cena jest niewielka , a pod względam wydajności i supportu tylko i wylącznie 1and1
Odpowiedz
nie wiem, czy znacie, ale ja polecam firmę DIH- stabilny hosting jest u nich, wszystko działa cacy, fajny panel do zarządzania
no i dobry kontakt z firmą
Odpowiedz
jest tez taka opcja ze można sobie wypozyczyc serwer. Informatyk mi to polecal
Odpowiedz
ja korzystałam z hekko.pl i byłam bardzo zadowolona, nie zdzierali kasy tak jak inni
Odpowiedz
Ja zdecydowanie polecam hosting netmarku, tani niezawodny, obsługa klienta na najwyższym poziomie.
Odpowiedz
Ja sklep utrzymuję na serwerze nazwa.pl (pojemność 50 GB, transfer bez limitu). Najważniejsze jest to że nie ma przerw w działaniu, zawieszania się nie zauważyłem nawet podczas większej liczby odwiedzin. Wiem, że pewnie są tańsze hostingi, ale w rocznej perspektywie 100 czy 200 zł to nie ma żadnego znaczenia. Choć i tak niedługo będę musiał przenieść na większy pakiet z pojemnością 100 GB, poniewaz jeszcze wrzucę forum i kilka blogów do "wspomagania" promocji swojego sklepu.
Jak ktoś nie wie jaki hosting wybrać to warto sobie trochę potestować różne serwery. Najczęściej każda firma hostingowa udostępnia bezpłatny 14 dniowy okres próbny. W ten sposób zawsze można poznać wydajność serwera czy szybkość ładowania strony.
Odpowiedz
Na początek jakiś w miarę dobry ale też bez przesady z ceną, przecież nie chcemy generować bez potrzeby niepotrzebnych kosztów, sklep zawsze możemy przenieść na inny serwer, więc nie należy zawracać sobie jakoś bardzo długi czas tym głowy.
Odpowiedz
Zdecydowanie zenbox.pl masz zniżkę 10% na pierwszy rok
Odpowiedz
Ja bym proponował już coś bardziej profesjonalnego jak Biznes Host lub coś w ten deseń na pewno nie home czy nazwa które są drogie i zawsze jakieś tam klocki wychodzą, ale to tylko moje subiektywne spojrzenie na sprawę.
Odpowiedz
Sprawdźcie firmę bezpiecznafirma.com.pl . Zajmują się profesjonalną administracją serwerów. Miesięczne usługi tylko 250zł, naprawdę dobra okazja. Administratorzy dostępni są całodobowo, dzięki czemu szybko reagują na każde zgłoszenie.
Odpowiedz
Mam kody rabatowe, możesz spróbować dedyka, albo vpsa w Firehost. Oni normalnie dają bez opłat 2 tygodnie na testowanie usługi, więc testuj.
Powinno być ok, działam u nich kilka lat i wszystko śmiga. Trzymaj przy okazji moje kody rabatowe - F40OKJN4W4, F6QSZW80IV.
Obniżysz sobie cenę o 25% ;-)
Odpowiedz
Tylko, że serwery dedykowane to nie jest najlepsze rozwiązanie na początek. - po za tym ich obsługa już wymaga pewnej wiedzy. Moim zdaniem na start pod sklep jakiś dobry stabilny hosting najlepiej wziąć i tyle, jak się będzie sprawował to zostać, jak będzie potrzebny dedyk to przejść. SuperHost ma ciekawą ofertę w tej chwili superhost.pl do tego przy wykupieniu hostingu jest jakaś promocja można dostać sporo dodatków, ale to na stronie trzeba poszukać dokładnie promocji róg obfitości.
Odpowiedz
Dla mnie najlepszy hosting ma biznes host. Co do sklepu to może lepiej zdecydować się na serwer dedykowany (oczywiście wszystko zależy jaka to działalność i jak ten sklep ma wyglądać). Tutaj można sprawdzić ich ofertę biznes-host.pl W poszczególnych zakładkach są inne serwery.
Odpowiedz
Mam dla Was kod polecający na konta MyDevil.net KOD: PTO671H83S dzięki któremu otrzymasz 20% zniżki a ja otrzymam 20% twojej wpłaty Smile
MyDevil.net to rozbudowane konta hostingowe umożlwiające utrzymanie aplikacji, witryn napisanych w wielu językach. Udostępniają ciekawy panel jak i dostęp do konta poprzez SSH!
Odpowiedz
Vps na Firehost - u nich masz za darmo testowanie serwera, więc możesz to sprawdzić przed kupowaniem.
A w sumie na początek, kiedy sklep nie będzie miał wielkiego ruchu, możesz zaczynać nawet od konta dzielonego.
Odpowiedz
Firehost, od dosyć dawna, zdecydowanie wystarczy pod sklep - całość działa naprawdę szybko, problemów nie sprawia. Największy plus - support i stabilność działania usługi.
Odpowiedz
Możecie mi polecić jakiś skrypt z obsługą księgowości, stanów magazynowych, możliwością wystawienia dokumentów sprzedaży?
Odpowiedz
(08.05.2016, 09:10)mietel napisał(a):  Możecie mi polecić jakiś skrypt z obsługą księgowości, stanów magazynowych, możliwością wystawienia dokumentów sprzedaży?

Z tego co wiem, to większość komercyjnych skryptów e-commerce posiada moduły do obsługi funkcjonalności o których piszesz.
Bardzo dobrze sprawuje się pod tym względem skrypt Pasejo. Jest to platforma sprzedażowa która na zapleczu posiada również funkcjonalności takie właśnie jak możliwość prowadzenia księgowości (łatwa integracja z wfirma - czyli internetową platformą do prowadzenia księgowości online). Patrz tutaj: http://pasejo.pl/
Skrypt sam w sobie jest darmowy. Jedynie dodatkowe funkcjonalności są dodatkowo płatne, takie jak płatności online, integrację z platformą aukcyjną typu allegro czy obecność na porównywarkach cenowych typu Ceneo.
Odpowiedz
VPS macie najsolidniejszy w Minsthost - nie sądzę, żebyście w takim budżecie znaleźli coś mocniejszego.
Ten działa stabilnie, ma polski support, który normalnie działa i pomaga. Dochodzi niski ping i stabilność.
Ale oczywiście w każdym przypadku najlepiej ten serwer na własną rękę porównać.
Odpowiedz
A korzystaj ktoś z was z hostingu SeoHost? mają tam dyski SDD ale nie wiem czy jest duża różnica w szybkości ładowania się stron internetowych.
Odpowiedz
Jeżeli chodzi o hosting SDD to naprawdę warto z ich usług skorzystać. Szybkość ładowania jest zdumiewająca, ale oczywiście wszystko zależy od funduszy jakie chcemy przeznaczyć na hosting.
Odpowiedz
No wiadomo, że im droższy pakiet tym szybciej wszystko śmiga. Tak jest ze wszystkim, nie tylko z hostingami.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika dirtu
WątkiDataOdpowiedzi
kurier rowerowy - ciekawy pomysł na biznes23.01.2013, 09:3625
Kredyt na działkę i dom22.01.2013, 22:598
Hop lokata w Inteligo22.01.2013, 22:581
Jakie opłaty związane z korepetycjami ?10.01.2013, 12:2610
Skup złomu09.01.2013, 09:284