• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 2.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaki program księgowy wybrać?
Witam

Za niedługo będę zakładać działalność gospodarczą, moje działania będą prowadzone zapewne w większości przez internet.

Poszukuje dobrego programu do księgowania, do prowadzenia księgi przychodów i rozchodów, wystawianie faktur itd

przeszukałam już trochę informacji w sieci i zdecydowałam się jeszcze popytać na tym forum, kierując się waszymi doświadczeniami co polecacie? Proszę o o wartościowe porady

Pozdrawiam serdecznie
Arek
Odpowiedz

(12.03.2014, 16:41)ArekM napisał(a):  Witam

Za niedługo będę zakładać działalność gospodarczą, moje działania będą prowadzone zapewne w większości przez internet.

Poszukuje dobrego programu do księgowania, do prowadzenia księgi przychodów i rozchodów, wystawianie faktur itd

Nie wiem czy jeszcze potrzebujesz tego programu, ale może zobacz tu czy byś nie chciał przetestować takiego do wystawiania faktur itp.?My u siebie w firmie mamy już ten pełny pakiet...
Odpowiedz
Super Księga Podatkowa, potem długo, długo nic. Na rynku od wielu lat, ale ciągle się rozwija, tworząc wyjątkowo potężne narzędzie księgowe (można konfigurować według firmowych potrzeb, tzn. kupić tylko te funkcje programu, które są niezbędne - www.ksiegapodatkowa.pl/konfigurator). Jest też opcja testowania za darmo przez 60 dni, co jest chyba najlepszą okazją do przekonania się do SKP.
Odpowiedz
W pełni popieram wybieranie programu https://wfirma.pl/ Niedrogi, a niezbędny przy samodzielnym prowadzeniu działalności. Można go testować przez 30 dni i wówczas sprawdzić czy nam odpowiada i czy sobie z nim radzimy.
Odpowiedz
To wszystko zależy jakiej rodzaju księgowości będziesz potrzebować. Jak takiej podstawowej to nawet darmowy program Ci wystarczy. Ale jeśli codziennie będziesz coś wpisywać, wystawiać faktury itp to radzę zainwestować w coś porządniejszego bo po prostu te płatne programy są bardziej przyjazne dla użytkownika
Kamienne podłogi, wykończenia i dekoracje na http://www.kamulec.pl/
Odpowiedz
Jeśli chodzi o wystawianie faktur potocznie nazywane fakturowaniem to spróbuj bizin.pl to nie tylko faktury ale zarządzanie magazynem i wiele innych przydatnych w praktyce funkcji. Wystarczy sprawdzić na stronie ile usług jest w pakiecie.. a jest ich sporo Smile
Odpowiedz
Nie chce zakładać nowego tematu, dlatego zapytam tutaj. Miał ktoś styczność z programem od https://faktivo.pl pod faktury online? Chce trochę usprawnić sobie pracę, więc rozglądałem się za jakimś ułatwieniem. Z tego co wyczytałem jest to w miarę proste oraz zrozumiałe i przede wszystkim opłacalne. Będę wdzięczny za każdą dodatkową opinię, na ten moment jestem praktycznie przekonany, ktoś się może pod tym podpisać Smile?
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika ArekM
WątkiDataOdpowiedzi

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom