• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaki program do zarządzania projektami?
Cześć Smile
Poszukuję programu do zarządzania projektami, najlepiej gdyby był dostępny online. Szukałam w Googlach i widziałam, że jest dużo takich programów, ale zależy mi na tym aby był on sprawdzony i ktoś mógł mi go polecić, bo się u niego sprawdził. 
Ważne jest dla mnie abym mogła dawać wgląd do tej aplikacji moim kontrahentom, bym mogła zmienić język na angielski (niektórzy pracownicy i klienci nie znają języka polskiego). Powinien posiadać możliwość definiowania projektów, przypisywania osób do konkretnych zadań, ustalania czasu pracy i kontrola postępów. Dobrze byłoby gdyby również nie był zbyt skomplikowany. Poleci ktoś coś? Smile
Odpowiedz

Od wielu lat firma, w której pracuje korzysta z http://pmcompass.pl/. Jesteśmy bardzo z tego programu zadowoleni. Jest on przejrzysty i daje naszej firmie wiele możliwości, takich jak:
-definiowanie projektów, w nich zadań oraz grup zadań;
-dodawanie dokumentacji do poszczególnych zadań i komentowania ich;
-kontrolowanie postępów prac.
Ogólnie jest tych funkcji całkiem sporo, ale polecam poczytanie sobie o nich już na stronie pmcompass. Można też przetestować go przez 30 dni za darmo.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika kajaa
WątkiDataOdpowiedzi

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom