• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaki jest najlepszy system płatności online
Mam pytanie odnośnie wybrania najlepszego systemu płatności który mógł bym zastosować w swoim przyszłym sklepie internetowym.Możecie coś zaproponować ?
Odpowiedz

oj dużo tego jest, ale chyba najlepiej jak każdego tego typu usługodawce poprosisz o oferte indywidualną i porównasz warunki
Odpowiedz
Najpopularniejsze to chyba PayPal. Większość portali z niego korzysta.

Ja mogę zarekomendować dwa, a mianowicie dotpay i płatności.pl to dwa chyba najbardziej znane serwisy obsługujące płatności z tym, że różnią się pobieranymi prowizjami.
Odpowiedz
Zdecydowanie opowiadam się za całkowicie Polskim produktem transferuj.pl
Przez pierwszy rok prowizje na poziomie 1%, potem 1,9% co bardzo ich wyróżnia na tle konkurencji.
Korzystam już długo i nie zauważyłem problemów w działaniu.
Odpowiedz
Mąż i ja korzystamy od ponad dwóch lat z PayPal i nie narzekamy. Konto założyłam przy okazji sprzedaży na Allegro. Ostatnio miałam przesyłane pieniądze z Niemiec i też żadnych problemów nie było.
Odpowiedz
Jeśli chodzi o platformę płatności, którą możesz wykorzystać w swoim przyszłym sklepie to z własnego doświadczenia mogę Ci polecić - http://eserviceonline.pl Dodatkowo oferują również uruchomienie i wypromowanie nowo powstałego sklepu internetowego.
Odpowiedz
Jeśli zastanawiasz się nad uruchomieniem sklepu internetowego miej na uwadze udostępniane w ramach oprogramowania metody płatności. Np. oprogramowanie Shoper uruchomiło własny system płatności: Płatności Shoper. Przelewy są natychmiastowe do właściciela sklepu a prowizja jest najniższa na rynku. Dodatkowo nowi klienci nie płacą prowizji przez pierwsze 3 miesiące, po tym czasie prowizja jest na stałym poziomie 1,69%. Prosta kalkulacja potwierdza, że start ze sklepem internetowym nie wymaga dużych nakładów finansowych. Uruchomienie Płatności Shoper nie wymaga formalności, można tego dokonać z panelu administracyjnego sklepu. Więcej można poczytać tutaj: http://www.shoper.pl/platnosci/
Dodatkowo wszyscy nowi klienci, którzy założą sklep do końca lipca, wybiorą Płatności Shoper mogą mieć skórkę graficzną do sklepu o połowę taniej (kod rabatowy: SKIN50).
Odpowiedz
Payu w przypadku klientów zagranicznych lub paypal. W przypadku platform na których można założyć sklep online, wydaję się, że udostępniają one taką integracje.
afaktury.pl
Prosty program do fakturowania online
Wystawianie faktur w obcych językach, w tym chińskim.
Odpowiedz
Przetestowałem te płatności shopera i sprawują się bardzo dobrze, wygodne rozwiązanie.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika Edgar
WątkiDataOdpowiedzi
Inwestycja w pasje21.11.2012, 12:294
Sklep bez kas18.10.2012, 22:4216

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom