• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaki internet dla firmy?
Witam, niedawno otworzyłam firmę usługową co prawda na razie się rozkręcamy, pracuje w niej jeszcze jedna osoba oprócz mnie i raczej staram się rozsądnie wydawać pieniądze, ale stwierdziłam, że bez stałego internetu się nie obejdzie. Stąd też moje pytanie, jaki internet macie w swoich firmach? Chodzi mi zarówno o prędkość jak i operatora. Telefon i usługi głosowe również mnie interesują, wiec proszę o rady.
Odpowiedz

Dostęp do internetu zależy od tego jakie firmy masz w okolicy. Co do telefonów to teraz tylko komórkowe, te z TP są mało opłacalne, chyba że ma się dużą firmę.
Odpowiedz
Właśnie wolałabym nie korzystać z radiówek dostępnych w okolicy, bo rozumiem, że to miałeś na myśli pytając o lokalizację? Interesują mnie raczej więksi i bardziej stabilni operatorzy. Po za tym dostawcy internetu drogą radiową przeważnie nie oferują telefonu w pakiecie.
Odpowiedz
Rozejrzyj się w operatorach dostępnych w Twojej okolicy.
Swego czasu miałem łącze z TPSA - usługa DSL - ceniłem sobie niezawodność i ekspresowy czas reakcji w przypadku awarii. Niestety usługa była dość droga.
Przeszedłem na kablówkę - obecnie łącze 50Mbit / 2 Mbit jest dla mnie w zupełności wystarczające
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika Kratka
WątkiDataOdpowiedzi
Windykacja należności08.04.2013, 10:0615

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom