• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaki hosting?
Zarejestrowałam kilka domen i chcę je postawić na jakimś dobrym serwerze, zna ktoś jakiś hosting, który będzie w rozsądnej cenie, a nie będzie siadał przy dużym obciążeniu?
Odpowiedz

Ja mam swoje strony na netmark.pl linuxpl.com oraz biznehost.pl te najlepiej się spisują i mają stosunkowo najlepszą cenę.
Odpowiedz
Wciąż się zastanawiam Wink Może jeszcze ktoś może coś poradzić? Bo niezłe ceny znalazłam też w Prohoście
Odpowiedz
Hekko ma dobre konta, wysoki uptime, porządny support, i mało się płaci. Przy koncie za 70 zł/rok dostajesz domenę PL za free. Jak dla mnie to się opłaca.
Odpowiedz
Mam kilka serwisów na Firehost, wszystko w porządku. Za 80 zł rocznie mam 80GB transferu na miesiąc. Ale większe znaczenie ma dla mnie to, że faktycznie hosting nie zawodzi.
Wszystko działa w najlepszym porządku, support reaguje w kilka minut, jak dotąd serwer nie zaliczył padu. Gdybyście chcieli kupować to dajcie znać na PM - mam kody rabatowe.
Odpowiedz
Musiałbyś podać więcej wymagań, co tam ma być konkretnie hostowane?
Odpowiedz
Jak to? Serwis internetowy, co innego - pisałem - Hekko. W tym roku mniej zwiększyli ilość transferu x4. Za 70 zł masz tam domenę PL i konto hostingowe.
Odpowiedz
Ja polecam kei.pl Smile Maja teraz całkiem fajna ofertę i zniżkę dużą Smile
Odpowiedz
chyba najgorszy hosting jaki miałem przez ostatnie 4 lata, ciągłe przekraczanie obciążenia procesora, drogo, za takie ceny można mieć dwa razy wiecej parametrów. Ja osobiście nie bylem zadowolony. Neteasy linuxpl netmark tanio dobrze nigdy nie miałem problemów.
Odpowiedz
Wystarczy konto na Hekko, nawet to najmniejsze. Mają super support, jeszcze nie spotkałem się z tym, żeby z serwerem coś było nie tak. Na prawdę wartościowa, bardzo szybko działająca usługa, która nie sprawia problemów. Najmniejsze konto kosztuje jakoś 40 zł.
Odpowiedz
O hekko słyszałem wiele dobrego, ale zastanawiam się jak to to jest z tymi dopuszczalnymi limitami zużycia procesora. Z reguły zawsze na hostingach takich tańszych cenowo, jest problem z przeciążeniami np jeśli ktoś ma kilka popularnych stron postawionych na wordpresie.
Odpowiedz
(18.11.2014, 10:26)arekpyta napisał(a):  chyba najgorszy hosting jaki miałem przez ostatnie 4 lata, ciągłe przekraczanie obciążenia procesora, drogo, za takie ceny można mieć dwa razy wiecej parametrów. Ja osobiście nie bylem zadowolony. Neteasy linuxpl netmark tanio dobrze nigdy nie miałem problemów.

Ja tam nie miałem żadnych zastrzeżeń. Wiem natomiast, że nie warto korzsytać z Futurehost ;D
Odpowiedz
arek - nigdy nie miałem żadnych powiadomień o przekroczeniu parametrów, a na małych kontach trzymam po kilkanaście WP z ruchem, bez jakiekolwiek optymalizacji ;-)
Odpowiedz
Korzystam z hekko dłuższy czas i nie można narzekać Wink
Odpowiedz
@arekpyta Ja również korzystałem z linuxpl.com ale przeniosłem się do netdc.pl
Odpowiedz
Koledzy - jeszcze do końca roku z tym kodem - 489K9E12H5 hekko o połowę taniej.
Ale to dotyczy tylko konta hostingowego. Sam założyłem dwa - w sumie taniej na rynku niczego sensownego nie da się znaleźć.
Odpowiedz
Na pewno nie darmowy... Takie się zdecydowanie do niczego nie nadają...
Odpowiedz
Wiele zależy od ruchu na stronie, ale dla większości stron najbardziej odpowiedni będzie chyba hosting dzielony - jest tani, a przy tym dość wydajny i stabilny. Ten od cal.pl powinien się nadać - działa bez problemów, ma sporą pojemność i nielimitowany transfer. Jeśli ruch jest większy, to bardziej odpowiedni będzie jakiś VPS.
Odpowiedz
Najpopularniejsza jest nazwa.pl, ja na nią nie narzekam.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika goum
WątkiDataOdpowiedzi

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom