• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaki fotel chcielibyście mieć w pracy?
Na co zwracacie uwagę przy kupnie fotela biurowego, macie jakieś swoje ulubione modele, takie przy których wam się mega wygodnie pracuje, słyszałem również że dobrą metodą jest również praca na stojąco, co o tym myślicie?
Odpowiedz

Na pewno wygodny i taki który będzie nam służyć w produktywnej pracy Smile Musimy zwrócić uwagę, czy fotel który nam się marzy spowoduje odpowiednie ułożenie naszego ciała i prawidłową postawę na stanowisku pracy, przecież w większości spędzamy czas przy biurku co nie wpływa korzystnie na nasze zdrowie i kondycje fizyczną, więc powinniśmy również pamiętać że fotel powinien być nie tylko wygodny ale również spełniać odpowiednie wytyczne odnośnie naszego zdrowia.

Uważam więc, że nie powinno się oszczędzać na fotelu do biurka Smile
Odpowiedz
Hehe, nie powiem, zaskoczył mnie ten wątek na tym właśnie forum Big Grin ale może i coś w tym jest, wiadomo, bez dobrego oparcia i spokojnej głowy o rozwiązywaniu problemów finansowych nie ma co myśleć!
Ja osobiście lubię fotele z wysokim, miękkim oparciem, bez zagłówka, ale za to podłokietniki muszą być. Koniecznie regulowana wysokość. Kiedyś miałam w pracy fotel, w którym za siedzenie i oparcie służyły gumki, takie jak od skakanki, mocno naciągnięte- najgorszy fotel na jakim kiedykolwiek siedziałam.
Ponoć zdrowo jest siedzieć na piłce, takiej dmuchanej, jak do ćwiczeń, ale jakoś nie potrafię tego przełożyć na sytuację biurową.
Odpowiedz
Tak się wydaje, ale dobry fotel to podstawa, przecież spędza się na nim sporo godzin. Dla mnie fotel musi mieć przede wszystkim wygodne oparcie, które nie będzie powodowało bólów w plecach. Do tego fajnie jak ma też takie obniżające się oparcie, bo czasami też trzeba się wyciągnąć :-)
Odpowiedz
Sam się rozglądam teraz za jakimś fotelem ergonomicznym, takim dopasowanym do ciała, ceny od 400 zł nawet do 3000 zł i więcej
na razie wybrałem klika modeli, ale dalej szukam czegoś tańszego Smile
Odpowiedz
Przede wszystkim duży i wygodny :-)
Odpowiedz
Przede wszystkim powinien on być wygodny, skoro mam na nim siedzieć kilka godzin i w miarę miękki do siedzenia.
Odpowiedz
Mi się ostatnio marzy fotel DXseat ale takie fotele kosztują ok 1400 zł
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika Zema
WątkiDataOdpowiedzi
Co zamiast MS Office ?30.01.2016, 15:2811
Jaki program do nagrywania webinarów?07.07.2015, 11:161
Zarabianie na zdjęciach22.08.2014, 11:215
Konto demo - opcje binarne03.08.2014, 10:306
Zarabianie na grach - sklep z grami - sprawdzony sposób!26.04.2014, 20:450

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom