• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaki biznes internetowy najlepszy?
Z jakich biznesów zarabiacie prze internet, chodzi mi o poważne biznesy nie żadne naciąganie i programy które obiecują kokosy a po roku padają, chodzi mi o stabilne i dojrzałem podejście do tematu.
Odpowiedz

Najlepsze biznesy internetowe to chyba takie są robione pod zapotrzebowanie klienta typu: robienie stron internetowych dla klientów, ja zarabiam na programach partnerskich nie są to wielkie kwoty ale mam nadzieje że się to zmieni Smile
Odpowiedz
Doskonale sprzedają się obecnie strony internetowe. Osobiście pracuję jako copywriter i powiem że naprawdę zamówień na unikalne treści nie brakujeSmile
Odpowiedz
Ale żaden biznes w dzisiejszych czasach nie jest najlepszy.... każdy może przynieść zarówno zyski jak i straty Smile
Odpowiedz
Dokładnie jak @up. Wszystko może przynieść określony zysk, ale również wszystko może przynieść określone straty. Tak naprawdę nie da się przewidzieć co będzie przynosiło dochód, wiele zależy od osoby, która to prowadzi możesz poczytać sobie e-marketing szczególnie artykuły odnośnie pracy, samodoskonalenia. Wielu zapomina, że budowanie własnego wizerunku to tak naprawdę budowanie swojego zaplecza do sukcesu
Odpowiedz
(12.12.2013, 23:25)momentum napisał(a):  Ale żaden biznes w dzisiejszych czasach nie jest najlepszy.... każdy może przynieść zarówno zyski jak i straty Smile

W biznesie nie ma jednego prostego rozwiązania. Trzeba myśleć, analizować i wyciągać wnioski.
Oddaj swoje podatki w ręce profesjonalistów z biura rachunkowego i zajmij się tym co lubisz w swoim biznesie.
Odpowiedz
Rób to co lubisz. Ludzie z pasją dużo szybciej osiągają sukces Smile
Odpowiedz
To na pewno. I dużo wolniej wypalają się zawodowo. Ogólnie cały czas uważam, że robiąc to co lubimy oczywiście nie zapominając o kształceniu się chociażby na jakiśw sposób bezpłatny. Platforma rozwoju osobistego to jedna z możliwości na osiągnięcie takiego rezultatu, ale nie jedyna.
Odpowiedz
Ja zarabiam jako outwork.pl freelancer
Odpowiedz
Zająłem się pozycjonowaniem stron. Wg wielu jest to pewny biznes. Na razie jestem na początku drogi. Każdy może spróbować, ale wymagane jest dobre obycie z komputerem oraz internetem. Pozycjonuję od kliku miesięcy warsztat (stopka) Mechanika Samochodowa. Ze zmiennym skutkiem

(15.09.2013, 10:32)Zema napisał(a):  Z jakich biznesów zarabiacie prze internet, chodzi mi o poważne biznesy nie żadne naciąganie i programy które obiecują kokosy a po roku padają, chodzi mi o stabilne i dojrzałem podejście do tematu.
Odpowiedz
Ponieważ biznes w dużej mierze przeniósł się do Internetu, warto uderzyć w ten rynek. Mam na myśli tworzenie stron WWW, copywriting, pozycjonowanie. Każda firma chce zaistnieć w sieci, więc zapotrzebowanie na podobne usługi jest spore.
Odpowiedz
Strony internetowe albo pozycjonowanie stron internetowych. Jeśli chodzi o teksty, to rzadko trafiają na strony, zazwyczaj są używane w różnego rodzaju zapleczach do pozycjonowania, a skoro też muszą być unikalne, to znaczy, że jest na to dosyć duże zapotrzebowanie.
Odpowiedz
Zapotrzebowanie na takie usługi jest spore, ale i konkurencja też duża. Sądzę jednak, że na nowe firmy ciągle jest miejsce w tym segmencie.
afaktury.pl
Prosty program do fakturowania online
Wystawianie faktur w obcych językach, w tym chińskim.
Odpowiedz
Opłaca się robić grafikę i strony. Jest duża konkurencja, ale można nieźle na tym zarobić.
Odpowiedz
Zarabianie przez internet, bez ściemy i bezpiecznie to np. inwestowanie.znam taką stronkę, gdzie już zacząłem działać i nie przejechałem się na tym a nawet zarobiłem Big Grin https://klub-inwestorow.pl/ Statystyki na stronie głównej mówią same za siebie....
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika Zema
WątkiDataOdpowiedzi
Co zamiast MS Office ?30.01.2016, 15:2810
Jaki program do nagrywania webinarów?07.07.2015, 11:161
Zarabianie na zdjęciach22.08.2014, 11:215
Konto demo - opcje binarne03.08.2014, 10:306
Zarabianie na grach - sklep z grami - sprawdzony sposób!26.04.2014, 20:450