• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaki bank dla studenta ?
Ostatnio coraz więcej rozwiniętych ofert mają studenci dla swoich odpowiednich elementów. To prawda, studenci mają w bankach coraz to większe poparcie i dzięki temu ich możliwości są coraz ciekawsze. Kredyty, kredyty na prawo jazdy, pożyczki. Co o tym sądzicie ? Może korzystacie sami z takich przywilejów ?
Odpowiedz

Dla studenta według mnie najlepsza na dzien dzisiejszy jest oferta pod nazwą ING Bank Konto Z Lwem Student. Takowa oferta przedstawia najwięcej warunków, oraz najwięcej przystępnych opcji akurat przedstawionych dla osób studiujących. Jednak uwaga, nie należy nadużywać wszelkich opcji z wejścia, ponieważ koszty mogą nas pogrążyć.
Odpowiedz
Jestem studentem i korzystam z konta deutche banku. Mam tam dwa rachunki: jeden oszczednosciowy a drugi do wypłaty z bankowtu. Płace za te konto : 0 zł (jest taki kruczek że jeżeli chociaż raz skorzysta sie z bankomatu to 0zł , a tak po 5 zł ). Jestem studentem, używam karty co najmniej raz w miesiącu Wink
Odpowiedz
Na obecną chwilę, chyba najlepszą ofertę ma Alior Sync, który dopiero co wszedł na rynek. Pewnie później się to zmieni. Teraz dosłownie wszystko za darmo. Brzmi to aż nazbyt różowo. Do tego za zakupy w internecie zwrot 5%. 0 za wypłaty z bankomatów, za kartę debetową i ułatwienia w systemie ratalnym. Jak to wygląda w praktyce jeszcze nie wiem, bo nie założyłem, nie lubię mieć więcej niż 2 kont. Ale może się skuszę ze względu na ten cashback.
Odpowiedz
A może student skusi się na mBank? http://www.mbank.pl/konta/osobiste/ekonto-dla-mlodych/
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika wingame
WątkiDataOdpowiedzi
Karty studenckie03.11.2011, 16:531
Spłata kart kredytowych.03.11.2011, 16:522
Złe, stare karty03.11.2011, 16:511
Dwie karty na jedno konto ?03.11.2011, 16:494
Karta dla dziecka03.11.2011, 16:496