• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
JAK ZREZYGNOWAĆ Z ZUS W FIRMIE?
Moi drodzy forumowicze - nagrałem podcast z osobą, która zawodowo na codzień zajmuje się zrzucaniem z barków przedsiębiorców obowiązku płacenia ZUS. O tym jak to robi zdradza na nagraniu. Zachęcam do odsłuchania i dzielenia się swoimi pytaniami / spostrzeżeniami Smile

http://www.jakzarabiacpieniadze.com.pl/2...a-zus.html
Odpowiedz

Trudno mi w ogóle uwierzyć, że to możliwe... A jeżeli tak, to niestety nie dla każdego ;]
Odpowiedz
Raczej nie jest. Każdy ma chyba obowiązek płacenia, chyba że przeniesiemy firmę za granice.
afaktury.pl
Prosty program do fakturowania online
Wystawianie faktur w obcych językach, w tym chińskim.
Odpowiedz
(05.02.2015, 20:21)afaktury napisał(a):  Raczej nie jest. Każdy ma chyba obowiązek płacenia, chyba że przeniesiemy firmę za granice.

To akurat bardzo dobry pomysł ;]
Sama pracuję obecnie w firmie zarejestrowanej w UK. Płacę o wiele niższą kwotę na ubezpieczenie i po 10 latach od pierwszej wpłaty, mam gwarantowaną emeryturę w wysokości 3500 zł miesięcznie.
Odpowiedz
Tylko wtedy nie wiadomo jak to zostanie potraktowane przez US. Oczywiście w przypadku gdy firma ma siedzibę w Polsce, a jest np. zarejestrowana na Cyprze. Rząd próbuje walczyć z takimi praktykami i przygotowuje odpowiednie przepisy.
afaktury.pl
Odpowiedz
Miałem już z tym kiedyś do czynienia i odradzam..
Odpowiedz
A możesz napisać coś więcej? Czy były jakieś problemy z US.
afaktury.pl
Odpowiedz
(19.02.2015, 14:21)kamisucha napisał(a):  Sama pracuję obecnie w firmie zarejestrowanej w UK. Płacę o wiele niższą kwotę na ubezpieczenie i po 10 latach od pierwszej wpłaty, mam gwarantowaną emeryturę w wysokości 3500 zł miesięcznie.
trochę zawyżona ta emerytura tak mi się wydaje, gdzieś czytałem inne wyliczenia i zdecydowanie mniej wychodzi, a powiedz mi proszę, co z ubezpieczeniem zdrowotnym? jeśli ma się firmę w UK
Odpowiedz
Jeśli ktoś mieszka w UK to spoko, ale tak z polski prowadzić firmę za granicą to sobie jakoś nie wyobrażam
Fotografia ślubna na najwyższym poziomie http://www.ocalchwile.pl/
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika jakzarabiacpieniadze
WątkiDataOdpowiedzi
Jakzarabiacpieniadze.com.pl06.12.2014, 23:260