• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak zmienic numer telefonu w mBanku
Witam

Tak jak w pytaniu powyżej, gdzie mogę zmienić numer telefonu w mBanku

Zmieniłem ostatnio numer telefonu komórkowego, a mam ustawione w mbanku hasła do potwierdzenia transakcji. Gdzie mogę zmienić  numer w panelu, bo nie widzę, może ktoś coś podpowiedzieć, z góry dziękuję

Ps: ten bank trochę utrudnia proste sprawy.
Odpowiedz

Numer telefonu jaki widnieje w naszym panelu zarządzania w mBanku można zmienić na kilka sposobów:

-mLinia
-placówka mBanku
-korespondencja pocztowa

według mnie najszybciej można przeprowadzić aktualizację numeru poprzez mlinię, potrzebne nam do tego będą standardowe dane.

Warunkiem jest identyfikacja w systemie podczas telefonicznego kontaktu, czyli podanie docelowego Identyfikatora Klienta (8 cyfr, używanych jako login w systemie transakcyjnym) oraz docelowego Telekodu ( 6-cyfrowe hasło do kontaktów z mLinią),oraz mogą być zadane dodatkowe dane, które mają potwierdzić naszą tożsamość.
Odpowiedz
Ja zwykle korzystam z mChatu, i przezt ten kanał załatwiam większość spraw.
Odpowiedz
ok Smile ale numer tylko poprzez kontakt z mlinią, inaczej się przecież nie da.
Odpowiedz
Witaj Adam

Masz kilka możliwości, numer możesz zmienić w następujący sposób:

- poprzez kontakt z mLinią, pamiętaj że musisz mieć do niej hasło ( jest to najszybsza metoda)
- możesz udać się do punktu obsługi Aspiro S.A lub Multibanku
- musisz przesłać odpowiednie zgłoszenie do Banku, tradycyjną pocztą, takie zgłoszenie musi być potwierdzone notarialnie

W tym momencie nie ma możliwości zmiany naszego numeru telefonu na stronie transakcyjnej, starej wersji strony czy też nowej odsłony mBanku. Wszystko sprowadza się do większego bezpieczeństwa klienta

Jest jeszcze jedną możliwość, ale musisz być użytkownikiem nowego mBanku

Logujesz się do nowego serwisu transakcyjnego mBanku po prawej stronie widnieje zakładka "Ekspert Online", następnie wybieramy opcje "Wparcie w obsłudze konta" zostaniemy połączeni z konsultantem w formie audio lub video, zmiana numeru telefonu w taki sposób, możliwa jest tylko i wyłącznie za pomocą autoryzowania operacji hasłem sms, które jest do Ciebie wysyłane na dotychczasowy numer telefonu, podany do wiadomości banku.

W razie jakichkolwiek wątpliwości, proszę pytać.

Sprawdź również

Jak wyłączyć usługę wypłaty ze wszystkich bankomatów w mBanku?

Pozdrawiam
Odpowiedz
czyli trzeba zadzwonić na mlinie najlepiej, a w nowym systemie bankowym da się to jakoś zrobić?
Odpowiedz
W nowym serwisie masz opcje połączenia się za konsultantem przez serwis transakcyjny w zakładce ekspert online.
Odpowiedz
Można to również załatwić w punkcie stacjonarnym mbanku. Obecnie mbank posiada swoje placówki w różnych miastach.
afaktury.pl
Prosty program do fakturowania online
Wystawianie faktur w obcych językach, w tym chińskim.
Odpowiedz
teraz można połączyć się również za pomocą apki z mLinia..[/i]
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika AdamM
WątkiDataOdpowiedzi
Jakie biuro rachunkowe23.11.2012, 22:0034
Jak założyć sklep akwarystyczny23.11.2012, 12:5114