• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak zarabiają na chomikuj?
Czy ktoś wie, jak się zarabia na chomikuj?

Może mi wytłumaczycie?

Ostatnio słyszałem, że dużo idzie zarobić, a ja nawet nie wiem jak, czemu, kiedy, gdzie i jak xD.

Czekam na waszą pomoc Smile
Odpowiedz

Wrzucasz jakieś pliki na serwer, ktoś je ściąga/pobiera.

Im większy wrzucony plik i ściągnięty przez użytkownika tym więcej punktów się dostaje.

Punkty sprzedają bodajże na allegro.
W cenach się nie orientuję, bo nigdy nie kupiłem i też nie sprzedawałem.
Odpowiedz
ja kupuje 1 gb transferu czyli 5000 punktow za 1 zł nie wiem czy gra warta swieczki
Odpowiedz
Nie zarobisz kolego na Chomikuj; -) gwarantuje Ci to.
Myślisz, że osoby, co sprzedają punkty mają je z plików, które zostały wrzucone?Wink
To zakup sobie punkty na allegro i zobacz, z jakiego konta wysłał do ciebie punkty, wejdź na jego konto i zobaczysz, że nie ma ani jednego plikuWink

Jak będziesz wrzucał pliki na chomikuj - możesz mieć spore problemy? Ścigają wszystkich, co wysyłają pliki na chomikuj. Więc się zastanów.
Co do punktów? Oni je mają z programów, które sami piszą. Tak tzw.: nabijanie punktów, potem przelewają sobie na kilka konto, bo system je blokuje i w tym czasie sprzedają za krocie na allegro.
Odpowiedz
Hm nie do końca tak jest, bo sam mam dużo plików i sprzedaję pkt na Allegro i też z innego konta. To jest po to żeby chomikuj nie zablokował nam konta, dlatego z innego sprzedajemy i wysyłamy punkty.
Odpowiedz
QASKU dużo na tym wyciągasz?
[Obrazek: Bez-nazwy_xpexnpx.jpg]
Odpowiedz
Teraz ostatnio nagminnie blokowane są konta chomikuj. Kiedyś można było na tym zarobić ale nie wydaje mi się, żeby teraz to było jeszcze opłacalne. Powoli chomik się wypala. Dawniej często bywałem na chomiku, teraz już nie ma tych kont, które były naprawdę świetnie prowadzone.
Odpowiedz
Z tego co wiem program partnerski chomika został zamknięty ,była to najlepsza forma zarabiania na tej stroni.
Ja zaglądam od czasu do czasu , dalej znajduję wiele ciekawych i inspirujących rzeczy.Choć wydaje mi się że popularność trochę spadła,być może dla tego że mieli dużo zarzutów odnośnie rozpowszechniania materiałów objętych prawem autorskim.
Zobaczymy jak to będzie dalej funkcjonować .
Odpowiedz
Na chomiku piractwo się szerzy już od dawien dawna. Kiedyś zastanawiałam się, jak to jeszcze długo potrwa, ale widzę, że konkretnie ktoś się wziął, za te wszystkie pliki, jakby nie było nagminnie ściągane. Edag masz racje, popularność chomika spadła nawet bardzo.
Odpowiedz
Być może chomik upadnie za niedługo
[Obrazek: Bez-nazwy_xpexnpx.jpg]
Odpowiedz
Nie upadnie,bo jest to potężny serwis i znając inne historie takich serwisów, na pewno da sobie radę,w innym wypadku przemianuje charakterystykę portalu na inny lecz podobny sposób Smile
Odpowiedz
Upadnie ? O ile duże korporacje się za niego nie wezmą, to ja na razie bym się tego nie obawiał. Siedzibę mają po za jurysdykcją Unii Europejskiej. więc nie tak łatwo prawnicy się do nich dobiorą. Myślę, że zarobek będzie jeszcze kwitł i kwitł.
Odpowiedz
ostatnio głośno zrobiło się o chomikuj.pl,a taki rozgłos tylko nakręcił biznes,coraz więcej ludzi się tam rejestruje,coraz więcej pobiera,to idealny biznes.
Odpowiedz
Chomikuj to chyba najlepsza baza plików jak dla mnie. Mają tam wszystko. A co do samego zarobku to fakt, zarobić można ale czasu to trochę kosztuje. Ostatnio chomikuj walczy z tym ostro i wprowadza jakieś zmiany i blokady, nawet transfer taniej u nich można już kupić. Niestety sms nadal najdrożej.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika grzesiu1100
WątkiDataOdpowiedzi
Pomysł na biznes= UNIA FUNDUJE14.12.2011, 19:554
Dochód pasywny z programów partnerskich?08.12.2011, 19:4412
Fundusze inwestycyjne PKO TFI08.12.2011, 19:354
Moje zarobki w CPMPROFIT29.11.2011, 19:486
Zarabianie na zachęcaniu do pobierania28.11.2011, 19:078

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom