• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak zamknąć konto w banku
Witam jak wygląda podstawowa procedura zamykania kont w bankach jak to się różni w zależności od placówek, czyli tych banków internetowych a takich jakby stacjonarnych ?
Odpowiedz

W mBanku, konto można zamknąć przez infolinię. Następnie czeka się 30 dni na dokończenie tego procesu, tak więc jak już złożymy dyspozycję zamknięcia konta, musimy jeszcze trochę poczekać.
Odpowiedz
Wszystko zależy od banku,np.w Aliorze konto zamykane jest w momencie wizyty w oddziale...
O finansach przystępnie !
Open Bankier Finance
Odpowiedz
potwierdzam. każdy bank ma swoje własne dyrektywy odnośnie zamykania rachunku. tego musisz już się dowiedzieć w swoich banku bo jak widzisz - czasem wystarczy telefon a czasem osobista wizyta. a chodzi Ci o jakiś konkretny bank czy po prostu potrzebne Ci takie zestawienie ?
Odpowiedz
chyba najtrudniej jest zamknąć konto w banku, które jest bankiem internetowym...tak jak mbank
Odpowiedz
Każdy bank ma inne ustalenia. Najlepiej jak do nich zadzwonisz albo udasz się do placówki. u mnie odbywa się to drogą listowną, niezbędny jest podpis zgodny ze wzorem podpisu, który był widoczny na pierwszej umowie.
Odpowiedz
Ja usuwałem ostatnio konto w banku PKO zaszedłem z dokumentami i z karą, kilka minut gatki, złożenie podpisu i konta nie ma.
Odpowiedz
A orientujecie się może jak wygląda procedura w Polbanku? Chcę tam właśnie zamknąć konto.
Odpowiedz
Idziesz do banku, najpierw wybierasz kasę z konta a potem je zamykasz Smile zadna to sztuka, po prostu rozwiązanie umowy o prowadzenie konta bankowego.
Odpowiedz
mBank ma obecnie także placówki stacjonarne więc tam też zamkniesz rachunek, nie tylko korespondencyjnie lecz również możesz to zrobić w oddziale.
Odpowiedz
Dokładnie, aby zamknąć konto, trzeba rozwiązać umowę. Nie zajmuje to dużo czasu i faktycznie w niektórych bankach można to zrobić telefonicznie, albo korespondencyjnie. Nie wiem czy przez internet także jest to możliwe, ale zawsze można sprawdzić na infolinii.
Co może Ci dać analiza big data 
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika Aleks
WątkiDataOdpowiedzi
Vivus.pl - opinie klientów06.01.2014, 12:094
Import skuterów05.10.2013, 13:242
Forex literatura05.10.2013, 13:165
Monitorowanie czasu który spędzamy na przeglądanie stron w sieci03.10.2013, 21:061
Ile zarabia programista w Polsce?18.09.2013, 11:091

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom