• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak zainwestować kilka stów?
Mam wolnych "kilka stówek", wiem że to niewiele i szaleć z inwestycjami się nie da, ale może doradzicie coś względnie bezpiecznego i raczej krotko terminowego? Albo w ogolę co z tym można zrobić by pracowało zamiast zalegać na koncie? Rolleyes
Odpowiedz

Chyba tylko lokata zostaje, jeśli ma być bezpieczne i krótko terminowe.
Oddaj swoje podatki w ręce profesjonalistów z biura rachunkowego i zajmij się tym co lubisz w swoim biznesie.
Odpowiedz
Tylko że lokaty dadzą mi kilkadziesiąt złotych, a to trochę mija się z celem. Myślałem bardziej o czymś w stronę pożyczek prywatnych? Niby prawne zabezpieczenie jest i zysk lepszy, ale jak jest w praktyce z tym?
Odpowiedz
Kilka stówek to najlepiej na konto oszczędnościowe oddzielne tak żeby nie kusiło wydać czy różnego rodzaju skarbonki jak w mbanku jest taka opcja. Oprócz tego zainwestować w książki o tematyce finansowej to zawsze zwróci się wielokrotnie.

Jeśli interesują cie pożyczki krótko terminowe to poszukaj na kokosie ,jest to ryzykowne, ale z taką kwotą to nie wiem czy jest sens.
Chociaż jeśli cię temat wciągnie to może będzie to jakieś Twoje dodatkowe źródło dochodu.
Odpowiedz
(11.12.2013, 15:56)blueone napisał(a):  Tylko że lokaty dadzą mi kilkadziesiąt złotych, a to trochę mija się z celem. Myślałem bardziej o czymś w stronę pożyczek prywatnych? Niby prawne zabezpieczenie jest i zysk lepszy, ale jak jest w praktyce z tym?
W praktyce, jeśli komornik nie będzie w stanie odzyskać pieniędzy to nic nie dostaniesz. Chyba że pożyczysz pod zastaw. Ale nie jestem przekonany, że to jest bezpieczna forma pomnażania pieniędzy, a taka cię interesowała.
Oddaj swoje podatki w ręce profesjonalistów z biura rachunkowego i zajmij się tym co lubisz w swoim biznesie.
Odpowiedz
Na kokosie niby jest sens pomnażania w taki sposób, bo jesteśmy tam zabezpieczeni, ale jak ktoś nie będzie oddawał to sprawy windykacyjne również mogą się dłużyć, w większości wypadków otrzymujemy nasze pieniądze. Ale kapitał to przynajmniej 2000 na rozpoczęcie działań w pożyczkach krótko terminowych.
Odpowiedz
Kilka stów najlepiej jest zainwestować w siebie albo lokaty Smile
Odpowiedz
Zobaczcie tutaj - jartom.com/nieruchomosci/Nowoczesne-hale-produkcyjno-magazynowe-z-biurem-Koszalin-2110ahis,15,hale,mt,s,0,,,--
Nieruchomości magazynowe są rekordowo tanie, potencjał inwestycji jest bardzo duży, kwestia tego czy na rynku będą środki.
Odpowiedz
Cóż kilka stówek to teraz można zainwestować w jakiś fundusz inwestycyjny, który ma w portfelu spółki budowlna. Od dłuższego czasu rynek nieruchomości się ustaliblizował a wraz z nim rynek materiałów budowlnaych. Oznacza to, że rynek już dawno osiągnął swój dołek i teraz zacznie się hossa. PArę stów to nie są duże pieniądze, w razie innego trendu dużo nie ryzykujesz, a korzyści moga być sporę. Patrz na wykres spółek giełdowych w latach 2005-2007 - urosły kilka set procent! teraz może być podobnie
Odpowiedz
(25.07.2014, 10:07)brokker napisał(a):  Patrz na wykres spółek giełdowych w latach 2005-2007 - urosły kilka set procent! teraz może być podobnie

Czasy przed kryzysem, ostatnio wszystko raczej stoi z tego co się orientuje, ale ekspertem nie jestem. Nawet złoto to już nie to co kiedyś. Może jakaś wojenka by oczyściła atmosfere? Takie rzeczy się już robiło...
Odpowiedz
Kilka stówek to żadna kasa - to nie inwestycja. Warto wejść np. w nieruchomości magazynowe - JARTOM ma całe mnóstwo takich okazji. Ale tutaj potrzebne miliony złotych, najlepiej kilku inwestorów i odpowiedni pomysł na biznes. Inaczej się nie da...
Odpowiedz
Bezpieczną inwestycją są lokaty, ale na pewno nie prywatne pożyczki, bo te zawsze wiążą się z ryzykiem i to całkiem sporym. Choć kiedyś ktoś mi powiedział, że inwestycje, które przynoszą spory zysk, zawsze muszą wiązać się z ryzykiem.
Odpowiedz
Lokaty to nie jest inwestycja, tylko oszczędzanie. Na pewno tak jak pisałem warto wejść w nieruchomości magazynowe. JARTOM takich okazji nie miał od lat, potrzebny pomysł na biznes, konkrety, bo tutaj faktycznie można zrobić całkiem fajny interes.
Odpowiedz
Osobiście polecamy inwestycje w pożyczki społecznościowe w Lendico.
Firma podkreśla że oferuje wysoki stopień zwrotu do 14,52%, niskie ryzyko, a co najważniejsze unikalny algorytm dbający o bezpieczeństwo i zabezpieczający przed nieuczciwymi Klientami. Poza Kokosem, o którym już tutaj wspomniano to chyba najrozsądniejszy wybór.
Ocenę pozostawiam Tobie - poszukaj więcej info na ich temat w sieci i przemyśl sprawę.
Portal Finansowy Kredytpolska.net
Odpowiedz
Ze swojej strony mogę polecić inwestycję w nowe przedsięwzięcia. Nie wiem, czy słyszeliście o czymś takim jak finansowanie udziałowe, ale jest to jeden z dobrych sposobów. W tej chwili na crowdangels.pl są dwa ciekawe projekty w które można zainwestować. Myślę, że warto, bo można w przyszłości na tym zarobić.
Odpowiedz
Pożyczki np: na kokos wcale to nie głupi pomysł i część kapitału ja bym tam zaryzykowała i dała na kredyt. Natomiast część kwoty polecam zainwestować w swój rozwój osobisty mówiąc kolokwialnie w przyszłość - warto zakupić kilka książek i przeczytać być może pomogą CI obrać dobry kierunek działania na przyszłość i uzyskania wolności finansowej. Warto sobie odpowiedzieć co Cię kręci w czym byś się widział zweryfikuj to z opiniami doświadczonych autorów danych sukcesów i działaj.
Odpowiedz
Poczekać, aż uzbiera się tego trochę więcej i wtedy pomyśleć o lokacie. Z tym, że pieniądze są wtedy zamrożone.
Odpowiedz
mozesz sprobowac w Klubie Inwestorow. Chodzi o inwestowanie w pozyczki pozabankowe. Bardzo bezpieczny sposob i nie trzeba miec duzej gotowki zeby zainwestowac
Odpowiedz
(09.12.2013, 13:05)blueone napisał(a):  Mam wolnych "kilka stówek", wiem że to niewiele i szaleć z inwestycjami się nie da, ale może doradzicie coś względnie bezpiecznego i raczej krotko terminowego? Albo w ogolę co z tym można zrobić by pracowało zamiast zalegać na koncie? Rolleyes

Ja ostatnio zacząłem kupować sztabki złota 5 gr za 750 zł, mam nadzieję, że to dobry pomysł chociaż ostatnią kupiłem kilka miesięcy temu i obecnie nie wiem ile kosztuje uncja złota , chociaż za wiele nie powinno się zmienić.
Odpowiedz
(17.12.2015, 20:06)kolomaciej napisał(a):  mozesz sprobowac w Klubie Inwestorow. Chodzi o inwestowanie w pozyczki pozabankowe. Bardzo bezpieczny sposob i nie trzeba miec duzej gotowki zeby zainwestowac

inwestuj w złoto
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika blueone
WątkiDataOdpowiedzi
Szkolenia Lean06.11.2013, 14:440
System do poszukiwania pracowników28.10.2013, 14:560