• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak wypłacić pieniądze z paypal na swój rachunek bankowy.
Witam z tytułu że nie posługiwałeś się nigdy płatnościami paypal chciałbym zapytać jak prawidłowo przelać pieniądze na swoje konto no w mbanku.
Odpowiedz

Ja jak założyłem konto na PAYPALU, no to najpierw podałem numer konta, a potem oni na moje konto zrobili 2 przelewy (bodajże po 1 groszu), a w tytule był kod, który potem trzeba było przepisać.

Po przepisaniu kodu już normalnie mogłem przelewać pieniądze z Paypal na swoje konto polskie.
Odpowiedz
Dokładnie tak jak kolega wyżej jest z PayPallem.
Odpowiedz
ja osobiście płacę tymi pieniędzmi które zgromadzę zakupy online, bo paypal niema zwykłej karty, fakt faktem ale nie ma on też prostego interfejsu.

Wracając do Twojego pytania, to zaloguj się na Twoje konto w PayPal

-kliknij opcję Wypłać
- następnie opcję wypłać środki na rachunek bankowy ( jeśli wypłacasz mniej niż 500zł to potrącą Ci 5 zł prowizji )
- zobaczysz formularz wypłata środków przelewem elektronicznym
- jeśli pierwszy raz robisz wypłatę, będziesz poproszony o dodanie Twojego konta bankowego, klikasz dodaj rachunek bankowy
- zobaczysz nowy formularz definiujący Twój rachunek bankowy, wypełniasz wszystko dokładnie ( pamiętaj tylko jedno konto PayPal może być powiązane z jednym kontem bankowym)
- klikasz kontynuuj, zostaniesz przeniesiony do poprzedniej lokalizacji (formularza wypłaty środków)

W taki sposób w ciągu roku możecie przyjąć na swoje konto bankowe 9600 zł z tego co się orientuje, wyższe kwoty to chyba trzeba zwiększyć limity.
Odpowiedz
Z reguły PayPal wysyła nam oddzielne powiadomienia dotyczące powiązania usługi PayPal z nasza kartą kredytową, dzięki temu usuniemy wszystkie limity wpłat i wypłat, które są wymagane przez odpowiednie regulacje w Unii Europejskiejm w celu zapobiegania "praniu brudnych pieniędzy"

Więcej o limitach mogą Państwo przeczytać tutaj
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika len
WątkiDataOdpowiedzi
Adkontekst - czy opłaca się być wydawcą?02.10.2014, 09:489
W ile dochodzi przelew na paypal29.04.2014, 13:174
gdzie znajdę najtańsze OC?14.04.2014, 19:171
Kantor internetowy Fritz Exchange05.03.2014, 23:056
Anioły biznesu w Polsce22.10.2013, 13:481