• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak się wam żyje w Polsce ?
Chciałem was zapytać jak wam się żyje w naszym kraju, według mnie to nie jest przychylny kraj ani dla zwykłych rodaków, ani dla przedsiębiorców.

Wiadomo zależy od punktu widzenia, co myślicie na ten temat. czy tobie też żyje się średnio a nie tak jak to sobie wymarzyłeś
Odpowiedz

Tam gdzie nas nie ma jest dobrze Smile ale swoją drogą, pracowałem już w kilku krajach europy i muszę przyznać że Polacy to najbardziej smutny i narzekający naród z jakim miałem do tej pory do czynienia Wink Mam w planach wyjechać za jakiś czas, może na stałe, zobaczymy.
Dla przedsiębiorców to trudny kawałek chleba, po odliczeniu wszystkiego czasami wychodzi mniej niż na etacie.
Odpowiedz
Zobaczcie sobie ten film, uzmysławia jak to jest za granicą, dużo ludzi chce wyjechać z Polski za lepszymi standardami życia, ale czy to taki dobry pomysł? 
warto zobaczyć ten dokument

Odpowiedz
Niestety, ale jest bardzo ciężko i nie zanosi się aby było lepiej. Rodzice od 25 lat prowadzą sklep spożywczy w niewielkiej miejscowości i tak na prawdę jest coraz gorzej. Podatki są coraz wyższe i w związku z tym rosną ceny. Ludzie wolą kupować towar w biedronce, który jest kilkukrotnie tańszy i robiony specjalnie pod markety.

Jest ciężko.
Odpowiedz
No tak, są robione z gorszej jakości produktów i mogą być sprzedawane taniej. Znajomy pracował w biedronce jeszcze kilka lat temu i mówił, jak to wyglądało. Tam na prawdę jest niewiele rzeczy, które warto kupić.
Odpowiedz
Mogłoby nam się żyć zdecydowanie lepiej i mam nadzieję, że jeszcze dożyję takich czasów :-)
Odpowiedz
Jest kiepsko i trzeba liczyć się z tym, że jeśli wygra duda albo komoruski, czyli tak na prawdę socjaliści, to nic się tutaj nie zmieni.
Odpowiedz
Może chociaż ruszy teraz polityka prorodzinna Smile
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika Zenek
WątkiDataOdpowiedzi
Firma pozycjonująca - czy jeszcze warto?15.03.2014, 23:3721

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom