• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak rozreklamować nowe forum?
Cześć
Stworzyłem nowe forum, jak można je rozreklamować? Jak powinna taka akcja reklamowania wyglądać?
Odpowiedz

To zależy jakie to forum, jakie masz staty i w jakim kierunku chcesz pójść. Dawno istnieje?
Odpowiedz
Pozycjonowanie Seo, oprócz tego pisz na ciekawe tematy pod słowa kluczowe które ludzie chętnie komentują, w większości na fora pozycjonuje się na długi ogon.
Odpowiedz
Najpierw zacznij od Tworzenia unikalnej treści bo nikt się nie zarejestruje na pustym forum Smile
Odpowiedz
o jakiej tematyce jest twoje forum? czego dokładnie dotyczy?
Odpowiedz
Dokłądnie - najpierw treść. Określ też grupę docelową to łatwiej będzie pomyśleć o reklamie.
Odpowiedz
Dokładnie, żeby ktoś chciał przyłączyć się do forum musisz stworzyć tam pewną bazę tematów, rozmów itd. Po za tym pomyśl o rozreklamowaniu fora na innych forach np. związanych z Twoją tematyką.
Odpowiedz
(21.10.2013, 14:51)blueone napisał(a):  Dokładnie, żeby ktoś chciał przyłączyć się do forum musisz stworzyć tam pewną bazę tematów, rozmów itd. Po za tym pomyśl o rozreklamowaniu fora na innych forach np. związanych z Twoją tematyką.

Co do pierwszego zdania się zgadzam jak najbardziej, ale promowanie na forach o podobnej tematyce jest uważane od razu za wrogie, i od razu można się spodziewać usunięcia takich wiadomości oraz oraz zbanowania, w większości są to fora konkurencyjne więc nie ma się co dziwić że promocja w ten sposób jest trudna, ale nie mówię że nie możliwa.
Odpowiedz
Ja bym uderzyła w społeczności, zrób jakąś fajną akcję na Facebooku połączoną razem z konkursem na forum. Dopal wszystko reklamą kontekstową na fejsie i nastukasz użytkowników Smile
Odpowiedz
Jak jest kompletnie świeże i puste bardzo to można na początek samemu ze sobą pisać Smile gdzieś w jakimś artykule o rozkręcaniu stron itp. tak ktoś radził.
Odpowiedz
Choć nie mam własnego forum, ale mój znajomy coś tam kiedyś tworzył, i z tego co zaobserwowałem musiał on na samym początku rozmawiać sam ze sobą, taj aby forum nie było zupełnie puste, bo takiego nikt nie będzie odwiedzał, trzeba zakładać ciekawe watki które pomagają użytkownikom, w zasadzie fora zawsze miały na celu dzielenie się i pomoc w zakresie danej tematyki, to forum jest jest jeszcze młode wiec z czasem mam nadzieje że będzie tu wiele osób które będą się dzielić swoim doświadczeniem. Szkoda że tak mało jest miejsc o takiej tematyce, a później się ludzie dziwią dlaczego większość Polaków ma problem z pieniędzmi
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika pingo
WątkiDataOdpowiedzi