• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak odzyskać podatek zza granicy ?
Witam tak jak w tytule ,chciałem się dowiedzieć jak odzyskać podatek ,chodzi mi tu o odzyskanie podatku z Niemiec ,nie orientuję się w tym za bardzo ,czy moglibyście mi polecić dobrą rzetelną firmę.
Odpowiedz

hej ,ja ostatnio korzystałem z firmy euro-tax.pl odzyskiwali mi podatek z Usa ,byłem naprawdę bardzo zadowolony z przebiegu całej tej papierkowej pracy ,najpierw zgłosiłem się przez formularz ,później wyliczyli mi ilę dostanę tego zwrotu i jaką prowizję będę musiał zapłacić za usługi ,zapłaciłem w sumie kilkadziesiąt złotych ,ale przyszła mi za to czekiem,niezła gruba sumka Smile
Odpowiedz
Kilkadziesiąt złotych to ile ?

Szczerze! Tongue

opineo.pl/opinie/euro-tax-pl

Opinie dobre Smile +
Odpowiedz
Ja ostatnio skorzystałam ze stronki twojpodatekPL i odzyskałam pieniążki z Anglii. Transakcja przebiegła naprawdę sprawnie, wszystko załatwiłam przez neta i w sumie niewiele zapłaciłam, bo firma ta jest konkurencyjna w porównaniu do innych.
Odpowiedz
A mógłbyś przybliżyć trochę szczegóły ,czyli jak przebiega cała procedura załatwiania formalności tak w podpunktach.Jakie pobierają prowizję i jak długo czeka się na zwrot podatku,
Odpowiedz
Samodzielnie chyba bym się nie odważyła do tego zabrać. Sama sobie mogę wypełnić zwykłą deklaracje, ale program pit 2012 wszystkiego sam nie załatwi. Mój narzeczony korzysta zawsze z usług jakiejś firmy, która zajmuje się takimi usługami. Podobno wystarczy wybrać jakąkolwiek sprawdzoną firmę i wszystko powinno odbyć się bez problemów. Poszukaj w necie.
Odpowiedz
Firm, które zajmują się zwrotem podatku z zagranicy jest wiele, wystarczy wpisać w internecie zwrot podatku z zagranicy i przyjrzeć się dokładnie ofercie. Ja osobiście preferuję ubiegać się o zwrot przez firmę, składasz odpowiednie dokumenty i o nic nie musisz się więcej martwić, czekasz aż kasa się pojawi
Odpowiedz
Ja uważam tak samo ,dziwię się tylko jak dużo ludzi nie korzysta z takich firm ,oraz w ogóle nie korzysta z możliwości zwrotu podatku z zagranicy ,wydaje mi się że z nie znajomości procedur jakie trzeb wykonać ,a szkoda bo taki zwrot do duża kwota pieniędzy która ląduje na naszym koncie Smile
Odpowiedz
Witaj, tak, jak już tu kilka osób napisało, są firmy, które zajmują się pośrednictwem w odzyskiwaniu podatku zza granicy. Euro Tax - słyszałem opinie (m.in moi znajomi, którzy pracują za granicą), iż są bardzo skuteczni. Warto interesować się tym świeżo po przepracowaniu okresu za granicą, ponieważ z biegiem czasu, może być ciężko coś wskurać.
Odpowiedz
(10.10.2012, 13:35)majkol napisał(a):  Warto interesować się tym świeżo po przepracowaniu okresu za granicą, ponieważ z biegiem czasu, może być ciężko coś wskurać.

Oczywiście że warto zrobić to jak najszybciej,gdy otrzymamy wszystkie dokumenty potrzebne do przeprowadzenia odzyskania podatku ,ponieważ szybciej otrzymamy nasze pieniądze ,jest to naprawdę prosta procedura.
Do dzisiaj, pytając się znajomych którzy pracowali za granicą ,czy ubiegają się o zwrot z zagranicy ,słyszę :
ja nie wiem gdzie się to robi ,a to jakieś dokumenty trzeba do tego ,nie mam czasu Smile ,po prostu ręce opadają Smile
Taka ta nasza polska mentalność .
Na szczęście zawsze uda się kogoś pokierować w odpowiednim kierunku .

Majkol zauważyłem że posiadasz bardzo wielką wiedzę na różne tematy ,mam nadzieje że zabawisz na forum dłużej i uraczysz forumowiczów czasami swoją wiedzą .
Odpowiedz
Witajcie,

Jestem doradcą online firmy Euro-Tax.pl, zajmującej się doradztwem w zakresie zwrotu podatku płaconego za granicą, w tym m.in. z Norwegii, Wielkiej Brytanii, USA, Niemiec, Holandii.

Chciałbym poznać Wasze opinie na temat naszej firmy, świadczonych przez nią usług, a także procedur zwrotu podatku, czy problemów z nim związanych.

Jestem tu także po to żeby służyć moją wiedzą i pomocą w kłopotliwych dla Państwa zagadnieniach związanych ze zwrotem podatku zza granicy.

Zapraszam do dyskusji w tym temacie.

Jestem do Waszej dyspozycji.

(03.01.2012, 20:33)makserwus napisał(a):  Kilkadziesiąt złotych to ile ?

Witam,
wysokość opłaty jaką pobiera euro-tax.pl za rozliczenie zwrotu podatku z zagranicy, jest m.in. zależne od kraju z jakiego dany podatek staramy się odzyskać.
W przypadku takich krajów jak Niemcy, Holandia, Wielka Brytania, Austria, Irlandia, opłata wynosi 15% netto od kwoty rzeczywistego zwrotu podatku. Oznacza to, że dopiero po odzyskaniu zwrotu, już w konkretnej wielkości, określamy ile dokładnie wynosi opłata. W przypadku tych krajów nie pobieramy żadnej opłaty wstępnej.
Inaczej ma się rozliczenie za pośrednictwem Euro-tax.pl z podatku norweskiego czy amerykańskiego.

Jeżeli będą mieli Państwa jakieś pytania to służę uprzejmie.

Pozdrawiam,
--
Marcin
Doradca online Euro-Tax.pl
euro-tax.pl
Zwrot podatku za pracę za granicą
Odpowiedz
Witam,

pragnę zaprosić Państwa do zapoznania się z opiniami dot. Euro-tax.pl na portalu opineo.pl

Od października 2010 r. na serwisie zamieszczono ponad 1700 opinii nt. Euro-tax.pl.
Jednocześnie uzyskaliśmy pozytywną ocenę na poziomie ponad 9 punktów na 10 możliwych.

Dziękujemy!!

Opineo.pl daje możliwość podzielenia się z innymi internautami swoją opinią, i doświadczeniem, w sposób ujednolicony i wygodny do porównania, w przeciwieństwie do for internetowych gdzie są przeważnie opinie w formie zwięzłych lub rozwlekłych wpisów.

Oczywiście zdarzają się zamieszczone nam także opinie negatywne, staramy się aby wskazane nam błędy i uchybienia szybko naprawiać i nie dopuścić do nich ponownie.

Zapraszamy Państwa do podzielenia się z innymi internautami swoją opinią o współpracy z Euro-tax.pl. Każda opinia ma dla nas znaczenie w ciągłym podnoszeniu jakości świadczonych usług.

Pozdrawiam,
Sygnatura(stopka)

Odpowiedz
najlepiej jest zlecic to firmie, ktora się w tym specjalizuje . ja sama skorzystałam z TAX Consulting zwrotpodatku.pl/anglia-uk.php
Odpowiedz
Zwrot podatku za pracę w UK

Zwrot podatku za pracę w UK przysługuje każdej osobie, która legalnie pracowała w jednym z krajów: Anglii, Szkocji, Walii i Irlandii Północnej, a pracodawca odprowadzał za nią zaliczki na podatek.

Wnioski o zwrot nadpłaty podatku z Wielkiej Brytanii można składać przez cały rok. Odzyskujemy maksymalny zwrot podatków dochodowych za pracę w Anglii, Szkocji, Irlandii Północnej i Walii, a prowizja pobierana jest dopiero, gdy odzyskamy Twoje pieniądze. Zwrot podatku z UK na podstawie kart podatkowych P45 i P60, realizowany jest w okresie 4 do 6 miesięcy. W przypadku rozliczeń na podstawie payslipów, procedura zwrotu podatku z Wielkiej Brytanii może trwać dłużej i jest uzależniony od pracodawcy.

O zwrot podatku za pracę w Wielkiej Brytanii można ubiegać się za okres 5 ostatnich lat podatkowych (od roku podatkowego 2008/2009). Otrzymujesz od nas zestaw dokumentów wraz z instrukcją jak je wypełnić. Dokumenty, które są potrzebne to: P45 lub P60, jeśli ich nie masz wystarczy nam Twój ostatni payslip, czyli rozliczenie wypłaty otrzymywane wraz z cotygodniową pensją.

Możemy także podjąć próbę kontaktu się z Twoim brytyjskim pracodawcą i odzyskać potrzebne dokumenty do zwrotu podatku za pracę w UK.

Pozdrawiam,
--
Marcin
Doradca online Euro-Tax pl

Odpowiedz
Ja chciałabym poradzić biuro euro-punkt.pl, które sprawnie i bezproblemowo pomoże w uzyskaniu zwrotu podatku z zagranicy, m. in. z Niemiec, Holandii, Wielkiej Brytanii i Irlandii.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika len
WątkiDataOdpowiedzi
Adkontekst - czy opłaca się być wydawcą?02.10.2014, 09:489
W ile dochodzi przelew na paypal29.04.2014, 13:174
gdzie znajdę najtańsze OC?14.04.2014, 19:171
Kantor internetowy Fritz Exchange05.03.2014, 23:056
Anioły biznesu w Polsce22.10.2013, 13:481

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom