• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak inwestować w bitcoina?
Czy bitcoin coś wam mówi? Jak widzicie inwestowanie w ten temat i czy to jest perspektywiczne?
Temat jest dla mnie całkowicie anonimowy. Od wielu osób słyszałem, że można na tym nieźle zarobić, ale nikt mi nie pokazał dowodów na te zyski. Jak się w to inwestuje, czy wejście na ten rynek jest kosztowne i jakie realne zyski udało się wam wygenerować?
Odpowiedz

Nie zabierałbym się za temat, którt jest dla mnie anonimowy z wielu powodów. Najpierw się przygotuj do działania, a później się tym zajmij. W parę BTC/USD możesz aktualnie inwestować na platformie easyMarkets. Potencjał bitcoina jest duży, ludzie wyciągają fajne procenty, a plus działania przez easyMarkets jest taki, że oni faktycznie działają z nastawieniem bezpieczeństwo inwestowania. Mówi ci coś gwarantowany stop loss? Wiesz o co chodzi z gwarancją salda i brakiem poślizgów w cenach transakcyjnych? Takei tematy muszą ci być znane, jeśli chcesz na poważnie działać na bitcoinie.
Odpowiedz
Jak radzisz przygotować się do inwestowania?
Czy easyMarkets robi szkolenia z bitcoina? Bo z forexa to mieli i nadal mają.
Z nauką platformy sam sobie poradzę - jest wystarczająca baza wiedzy.
Ale przydałoby się jeszcze jakieś merytoryczne szkolenie z bitcoina, żeby wszystko przyśpieszyć.
Rady?
Odpowiedz
Nie widziałam na easyMarkets info o szkoleniach, ale zgłoś się do supportu easyMarkets i zapytaj o to.
Podejrzewam, że jeśli będzie grupa to na spokojnie zorganizują szkolenie do zera, ale to nie do mnie pytanie.
Najlepszym sposobem na przygotowanie się jest po prostu stałe analizowanie rynku i maksymalne wykorzystanie wersji demo systemu.
Inne opcji tutaj nie widzę.
Odpowiedz
Ok, dopytam. Platforma easyMarkets mi się podoba. Widzę, że cały system jest tak samo dobrze dopracowany, jak ma to miejsce w przypadku wersji pod forexa. Dobrze, że dali tutaj również gwarantowany stop loss - to bardzo istotne. W zasadzie pod względem obsługi platformy to niczego specjalnie nie muszę się uczyć. Wszystko jest w tym samym miejscu, wszystko jest opisane. Jak dla mnie to dopracowana platforma.
Odpowiedz
Akurat gwarantowany stop loss to taki znak firmowy easyMarkets. Przecież na forexie możliwe, że oni to dają jako jedyni.
Rynek bitcoin jest dosyć zmienny. Tutaj też trzeba być przygotowanym na przeróżne wydarzenia i różne zmiany rynkowe.
Narzędzia typu stop loss dają trochę spokoju inwestycyjnego. Nawet jeśli coś pójdzie nie tak, to straty nie będą znaczące.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika pelek
WątkiDataOdpowiedzi
U kogo najniższy kurs euro?14.12.2017, 12:332
Ile za domenę PL05.10.2017, 14:500
Inwestowanie na forex przez aplikację29.06.2017, 07:067
Opinie o Integrum Management05.06.2017, 13:144
Aranżacja biura26.05.2017, 14:152

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom