• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak ACTA wpłynie na sondaże?
W opublikowanym dzisiaj sondażu na portalu gazeta.pl zarówno PO jak i PiS straciły poparcie, widać za to wzrost zaufania dla Ruchu Palikota który jest zdecydowanie przeciwny ustawie ACTA którą podpisał rząd. Jak myślicie, czy fala protestów w kraju może znacząco wpłynąć na nastroje społeczne, aż tak że PO straci swoją wiodącą pozycję w sondażach?
Odpowiedz

Według mnie to się musi odbić na znaczącym spadku poparcia. Przecież nie moze być tak że ludzie czegoś nie chcą, rząd i tak to robi a ludzie się nie zdenerwują. PO pewnie efekty zobaczy nawet wczesniej niż na najbliższych wyborach...
Odpowiedz
Palikot zyskuje poparcia, ale on z POLSKI robi po prostu jeden wielki cyrk.

Ostatnio chodź by ta afera z kadzidełkami i marihuaną. Śmiech na sali po prostu.
Odpowiedz
Fakt ostatnio z kadzidełkami się nie popisał, ale wczęsniej był chyba jedynym politykiem który po wyborach od razu zabrał się za spełnianie swoich obietnic - np. zmiejeszenie symboliki kościoła w państwie przez zdjęcie krzyża w sejmie - niby głupia afera ale jednak taki miał program i chciał się go trzymać. A teraz tylko Palikot no i jeszcze chyba Korwin Mikke wychodzili do protestujących przeciw ACTA, reszta stała i patrzyła.
Odpowiedz
To co wyprawia PO to jest naprawdę jawne lekceważenie swoich wyborców. Jak można nie reagować na takie tabuny ludzi którzynie zgadzają się na tą umowę? Mam tylko nadzieję że nie zostanie ona finalnie ratyfikowana bo wtedy ludzie naprawdę się wściekną.
Odpowiedz
Co do zamknięcia Megaupload, to przeczytajcie:

http://www.geekweek.pl/dlaczego-naprawde...ad/351266/
Odpowiedz
Acta uderza w serce elektoratu platformy. Tusk jednak wycofa się i moim zdaniem nic sie nie zmieni
Odpowiedz
PO zostanie odsunięte, zbyt wielu grupom podpadło i zbyt duża liczba wyborców nawet nie przez swoje chęci, ale nawet czystą złość odda głos na kogoś innego.
Odpowiedz
Z tym ACTA to mocne przegięcie. Wystarczy, że kontroluje się moje finase no bo czym jest taki darmowy formularz pit 36 jak nie kontrolą mojego portfela? Ale wracając do ACTA. Tusk podkuli ogon. Ja od początku głosowałem na PO i nie wiem czy dalej podaże tym tropem, ale nie widzę alternatywy. próbuję sobie tłumaczyć, że ich reformy (w sumie jakies roformy starają się wdrożyć, a nie rozpamiętywac co było dawniej i pławić się w martyrologii) są trudne, ale może sensowne patrząc na to co się dzieje na świcie. Zobaczymny...
Odpowiedz
Niestety wszyscy zapomnimy o tym co zrobił rząd Tuska odnośnie ACTA. Polacy nie potrafią się jednak zjednoczyć. Ten krótki zryw był chwilowy i emocjonalny, a świat leci dalej a my dalej jesteśmy gnębieni przez rząd.
Odpowiedz
Ja ACTA nie zapomnę, sam byłem uczestnikiem, roznosiłem ulotki, załatwiałem w naszym mieście manifestacje... dzięki temu już nigdy nie zagłosuje na polityków. Złodzieje oszuści i tyle.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika Krzysztoff
WątkiDataOdpowiedzi

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom