• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Inwestycja w wino
Witam czy miał ktoś z tym do czynienia z inwestowaniem w sektor winiarstwa,jakie są zasady inwestycji w wino ,czy jest to opłacalne ?
Odpowiedz

Witaj
Inwestycja w wino jest bardzo dobrym pomysłem ,ale należy zwrócić uwagę że istnieje duże ryzyko w tego typu inwestycjach , jeszcze kilka lat temu można było obserwować jak rynek win rósł w imponującym tempie ,dzisiaj nie wygląda to już tak kolorowo ,żeby zmniejszyć ryzyko proponuję ci inwestycje w tanie wina .
Niektórzy inwestorzy będą się spierać że jest to jednak bardzo bezpieczny sposób inwestowania,to kwestię pozostawiam do przemyślenia ,no ale może wypowie się ktoś kto ma lepsze doświadczenia.
Odpowiedz
Dzięki Len za sugestie Smile
Odpowiedz
Szafir, a nie boisz się takiego momentu, że w chwili kryzysu który kiedyś tam może cię spotkać, wypijesz część zasobów inwestycyjnych Wink Jesto dość płynna inwestycja i przypadkiem może ubyć kilka litrów Wink To tak trochę na żarty piszę, ale myślę, że na dłuższą metę z wiekiem zysk powinien być widoczny.
Odpowiedz
Smile ale się uśmiałem przez tego posta wyżej ,kolego masz niezłe poczucie humoru Smile na najwyższym poziomie Smile inwestycja w dobre poczucie humoru również jest skutkuję wysokoprocentowym zyskiem Smile .Interesuję się tematyką win od niedawna ,ale już niedługo postaram się opisać na czym to polega,jeszcze się przekonuje w tym momencie do tego sposobu inwestycji.
Odpowiedz
Witam dołączam do zainteresowanych inwestycjami w wino Ciekawy jestem jak to wygląda i jakie jaki jest zwrot kapitału,po jakim czasie można spodziewać się zysków.
Odpowiedz
(26.10.2012, 21:18)adolf napisał(a):  Szafir, a nie boisz się takiego momentu, że w chwili kryzysu który kiedyś tam może cię spotkać, wypijesz część zasobów inwestycyjnych Wink Jesto dość płynna inwestycja i przypadkiem może ubyć kilka litrów Wink To tak trochę na żarty piszę, ale myślę, że na dłuższą metę z wiekiem zysk powinien być widoczny.

hehe Smile no trudno mieć towar i go nie próbować Wink a nawet nie pasjonować się nim Wink Najlepsze biznesy podobno robi się na tym co się kocha Wink
Odpowiedz
Jeszcze na dodatek taki towar Wink Posiadam w swoim schowku ponad 20 butelek wina robionego jeszcze przez mojego dziadzia. Pierwsze butelki mają już ponad 80 lat. Aż szkoda otworzyć i skosztować Wink Da się na tym zarobić ? skoro to wina domowej produkcji ?
Odpowiedz
Kto chce kupic
CHATEAU Lafitte/Tramier
Rocznik 1989
Oczywiscie butelkowane w Chateau France

Heheh a tak serio to mam ta butelke wlasnie przed nosem Smile Pomozcie ile mnie bedzie kosztowac lampka?
Odpowiedz
Wino już nie daje takich zysków. Radzę wam raczej obserwować ten serwis [moderacja] hale Tak naprawdę, tak korzystnych wycen nie było w Polsce od dawna. To newsletter - przygotowaliśmy jako firma wysoki budżet na inwestycję, cały czas czekamy, chcemy przejąć konkretną nieruchomość. Sytuacja gospodarcza sprzyja inwestowaniu - wkrótce to wykorzystamy.
Odpowiedz
Moim zdaniem wino to tylko dla znawców tematu, dla tych którzy chcą też długo czekać na zyski Smile
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika Szafir
WątkiDataOdpowiedzi

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom