• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Inwestycja w szkolenia
Od pewnego czasu zastanawiam się nad zainwestowaniem w szkolenia z zakresu podatków i księgowości.
Znalazłem już nawet przykładową ofertę
http://www.audittax.pl/szkolenia-podatkowe/

Co o czymś takim sądzicie? Warto?...
Odpowiedz

Myślę że to marketing szeptany Wink a co do szkolenia myślę że chyba nie warto za mało opisane szczegóły.
Odpowiedz
Taka inwestycja jak najbardziej się opłaci. Najbardziej pożądana jest wiedza z finansów, bo styczność z nią jest w każdej firmie. Jest niezwykle istotna, dlatego takie szkolenia warto organizować pracownikom. Warto jest też samemu takie szkolenia wybierać. Kursy księgowe,szkolenia podatkowe, kadrowo-płacowe itp. są bardzo ważne w każdej firmie, dlatego powinny być priorytetem w wyborze.
Odpowiedz
Myślę, że to przydatna wiedza i warto w nią zainwestować.
Odpowiedz
Jeżeli ktoś z Was zastanawia się nad zainwestowaniem w szkolenia biznesowe z zakresu finansów, zarządzania, marketingu, sprzedaży, komunikacji, autoprezentacji albo prawa, warto zajrzeć na stronę http://www.szkolenia.avenhansen.pl/szkol...arte/prawo - firma ma duże doświadczenie w organizowaniu takich przedsięwzięć, w tym także sesji coachingowych.
Odpowiedz
zdecydowanie warto inwestować w szkolenia.
Odpowiedz
Pewnie, że warto. Szkolenia to inwestycja w przyszłość zarówno dla pracownika jak i pracodawcy, bo pracodawca będzie miał lepiej wykwalifikowanych pracowników.
Odpowiedz
Racja, szkolenia to dobry pomysł zarówno dla firmy jak i pracowników.
Odpowiedz
W szkolenia zawsze warto inwestować, bo dzięki temu zapewnimy sobie szansę na ciągły rozwój.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika adriano
WątkiDataOdpowiedzi
wycena firm04.11.2014, 11:141
audyty finansowe30.09.2014, 10:130

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom